Aegon ve Arianne vs Tystane ve Mycella

Diyelim olay bu şekilde, o zaman da o daha güzel kraliçe tarafında işler tıkanıyor. Gerçi diğer türlü olunca da tıkanıypr ya…

Aegon tahtı alsa o zaman daha güzel kraliçe kim olacak? Arienne mi? Kamoon.

orada taç diyor, saça taç dendiğini ilk defa duyuyorum ben

yukarıda da yazmıştım sanki lannisterlerin saçı için altın taç benzetmesi kullanılıyor diye hatırlıyorum ama emin değilim düşününce mantıklı gelmişti o yüzden yazdım bulursam size mesaj atarım :blush:

Bana sorarsanız Martell’ler tahtı istemiyor. Zaten Elia’yı kaybettiler kraliçe olacağı için. Arianne veya Trystane’i kaybetmeyi düşünemezler bence. Çok daha derin bir şey vardır kesin.

öyle olsa baştan Arrianne ve Viserys nişanı olmazdı

Ama sonuçta o zaman 5 kralın savaşı yoktu ve sadece iki taraf vardı. Şu anda Myrcella tahta oturursa Trystane’in öldürüleceği kesin gibi. Çünkü ben tahtı Aegon’un alacağını düşünmüyorum.

o zaman acıları tazeydi
demir adamlar isyanı vardı 5 kralın savaşı yoksada
buna rağmen bu nişan olmuştu

Bu anlaşmayla demir adam isyanının aynı tarihlerde olup olmadığını bilmiyorduk ki?

Kutsal Babamız Aegon tahtını o lanet Lannister Hanesi’nden geri alacak tabii ki.

ben Westerosta ki kargaşa açısından dedim
ve Robert’in isyanından 5 6 yıl sonraydı bu demir adamlar isyanı. Nişanda o arada ki isyanı boş versek bile destekçisi kalmayan bir krallığın varisi ile nişan yapmışlar bu hiçte tahtı istemiyorlar söylemine uymuyor

Aslında haklısın tahtı istemiyorlar tam olarak diyemeyiz ama şu an ben Myrcella için tahtı isteyeceklerini düşünmüyorum.

Myrcella konusu karışık hakikaten ama taht ve Dorn ikilisine güvenmiyorum ben