Ak Gezenler neden Craster İle Anlaşma Yapıyor?

Biri bana bunu gönderdi, sizce Craster’ın babası Aemon veya Kanlıkuzgun olabilir mi? Bana saçma geliyor aslında ama neden sadece Craster anlaşma yapıyor ya da yapabiliyor?

Craster anlaşma sunuyor? Tabrı olarak tapıyor? Onlara nüfus sağlıyor?

Soru şu; neden sadece Craster? Yani binlerce yabanıl var ve hayatta kalmak için her şeyi yapacak insanlar var, Craster gibi.

Nüfusu artırmanın en hızlı yolu birden fazla kişinin bebeğini almak olmaz mıydı?

Bu irdelenmiş; kanlıkuzgun ya da Aemon olabilir babası diyorlar; haliyle kral kanı taşıması vs. çocukları da özel yapıyor çevirmek için ww’ye vs. Ben katılmıyorum ama yine de sadece Craster’ın anlaşma yapması/yapabilmesi(?) düşündürücü bir şey.

Crasterin cocukları buyuk bir ihtimal warg o yuzdendir… ww oluleri wargliyolar gibi

Bak bu da bir olasılık… Dizi ya da kitapta vargları dönüştürdüklerine dair bir şey yok ama şu ana kadar olmaması, olmayacağı manasına da gelmez. Sonuçta kitaplarda bunlar hakkında daha net bir bilgi de yok, hala bizim takım araştırıyor.

En azından babasının Aemon veya Kanlıkuzgun olmasından daha akla yatkın ve yiyebileceğim bir olasılık ‘varg’ özelliği. Adam ilk insanların kanını taşıyor ve duvar ötesinde de bir sürü varg var. Mümkün.

Dizide ölüleri wargladığını gösterdi zaten… kitapta zaten herşey yarım 2 kitaba nasıl sığdıracak bu kadar şeyi ilginç. Ww larıda gece kralı warglamış ( ücgen biçiminde :grinning: )

Dizide ölü varglamak başka, bir kişiyi ww’ye çevirmek başka.

Her bir kitap en az 800 sayfa oluyor; hikaye bitmek üzere olduğu için belki bu sefer en az 900 olabilir. 1600 ila 1800 sayfa ile rahatça anlatabilir hikayesini diye düşünüyorum. Sonuçta yazan kendisi, isterse her biri 1000 olmak üzere toplamda 2000 sayfa yapar.

Tam emin değilim ama sanırım Martin Winds of Winter kitabı 1600 sayfa olcak demişti.

1 kitap mı? Off çok iyi o zaman. 2 kitap kaldığı için 800 sayfa ile nasıl toparlayacak merak ediyordum. İnşallah öyledir, gerçi kesin acayip tuzlu olacak. :stuck_out_tongue: