Albüm İncelemeleri

@“Genç Kurt” isteyen alternatif tarzlara da değinsin bence, sonuçta herkesin kendi zevki, benim için sıkıntı olmaz. :stuck_out_tongue:

Bence başka bir başlıkta olabilir, güzel de olur. Sen şimdi istediğin albümü alabilirsin, benim yakın dönemde böyle bir şey yapma şansım yok hiç. :smiley:

@Azulaang sen IVü al ben HotH’yi. Ya da tam tersi olsun. :stuck_out_tongue:

@narsilyon Manowar dinlemeyeli uzun zaman olmuştu, the god’s made of heavy metal çok gaz cümlelerle dolu.
Bide hail & kill, bir aralar arkadaşlarla selam veriş şeklimiz olmuştu. Metalin cengaver abileri…

@“genç kurt” Ne zamandır Fazıl Say dinliyim diyordum, bana başlangıç oldun.

@“imarockist” Sen istediğini al canım, hatta istersen ikisini de alabilirsin yani. Pcden giremediğim için telefondan yapmaya kalkamam bu da yakın zamanda benden beklemeyin demek. :smiley:

@Azulaang okul zamanı ben de çok giremeyeceğum zaten, biri anca yetişir. :stuck_out_tongue:

@“Genç Kurt” Fazıl Say henüz dinlemediğim sanatçılardandı, senin yorumunu da okuduktan sonra bir kulak vereceğim. :slight_smile:
@“Lord of Light” beni de zamanında çok etkileyen müthiş bir albümü tanıtmışsın. Ayrıca bana göre Oasis’in en kral dönemleri Definitely Maybe ve bu albümdür. Yazı için çok sağol. :wink:

@“imarockist” ve @“Sinister”, Fazıl çok iyi bir bestekardır. Genco Erkal ise mükemmel hitabet gücüne sahip bir tiyatrocudur. Ne kadar çok ses ve enstruman olursa müziğin kalitesi o kadar yükseliyor bence. Bunu Bulutsuzluk senfonisinde de yoğun olarak hissetmiştim :smiley:

Hele Vatan Haini şiirinde acaip gaza gelmiştim, dikkatlı olun tek izleyin :smiley:

The Wall’u almış pisluk. :smiley:
Okurken duygulandım ve kendime acıdım. Pink Floyd beni en etkileyen gruptur ve The Wall bu konuda başı çeker.
Herkes de çok iyi yapıyor ya arşiv gibi başlık olacak bu.

@Azulaang diğer bütün Pink Floyd albümleri senden gelsin, adalet olsun böylece. :stuck_out_tongue:
Sorma yav, ben de zar zor yazdım kapıldığım duygu selinden. :’) Yazdığım bi türlü içime sinmedi değiştirip değiştirip tekrar yazdım. Hala bi tuhaf hissediyorum…
Bir de şarkı incelemeleri açtım, sonuçta onlar daha kısa olacak, bence Black Dog’u yorumlayacak fırsatı bulursun. :wink:

Mükemmel bir konu olmuşş. Bende katkıda bulunabilirim ilerleyen günlerde :slight_smile:

Wohoo, bu kadar tutulması sevindirici. Senden de bekliyoruz o zaman…

@imarockist @narsilyon @azulaang
Albüm yorumlarımızdan bir blog açalım mı ortak olarak, orda arşivlenir :smile:

güzel konuymuş…

dur özendim ben de yapıcam… ama Fortress’ı bekliyorum ben… :wink: :wink: :wink: . . .

Güzel olur aslında, bi ara açsak mı harbiden? :slight_smile:
Mel internet bağlatsın da :stuck_out_tongue: @Azulaang

Tumblr’da karar verdik sanırım :stuck_out_tongue: Narsilyon’u bekliyoruz…

Bence çok güzel fikir beni beklemeyin atılın bu işe. :smiley:

@Sinister Aynen, iyi olacak gibi, bakalım…
@Azulaang öyle yapacağız mecburen, internet bağlattığınız gün gelince haber ver ama… :stuck_out_tongue:

Tumblr açtım. Tema arkaplan işleriyle ilgileneyim arkaplan resmi falan varsa aklınızda yada tema hangi tonlarda olsun onla ilgili fikirler verin temayı yapayım .
@Sinister @imarockist @Azulaang

Keşke hemen pc başına geçebilecek olsam, çok heyecan yaptım.
Ben ve mavi rengi arasında çok derin bir bağ vardır ama yakın zamanda neler yaptığınızı göremeyeceğime ya da size katılamayacağıma göre hiç fark etmez bana. Mavi, gri ve siyah öneriyorum ve ardından çekiliyorum efem. @“Narsilyon”