Anime önerisi

Arkadaşlar anladıgım kadarıyla forumda anime çok seviliyor, bende izlemek istiyorum fakat kararsız kaldım ne izlemem konusunda sizin önerileriniz varmıdır ?
Aksiyon fantastik vs severim… + gerilimde olabilir…

Ek olarak çok çocuksu olmazsa sevinirim…

Bugüne kadar izlediğim en iyi anime serisi Mnemosyne No Musume Tachi’dir… 6 bölümden oluşan uzun süren bir anime serisi, profesyonelce hazırlanmış bir anime.

Şiddetle öneririm.

Düzeltme: Ayrıca Claymore’da ilk göz ağrımdır. Daha uzun sürüyor ama çok ucu açık bir biçimde bitiriyorlar, Mangaları hala devam ediyor ama.

Death Note izlemediysen süper bende zaten bi tek onu izledim dün başladım bugün 28. bölümdeyim düşün o kdar sardı.

dediğin animeyi nerden izleyebilirim önerebileceğin bi yer varmı?

Death Note yada Bleach baya iyidir.Death Note tam bir başyapıttır dene derim.

Death Note çok görmeye başladım bu aralar bi araştırayım animeleri kafama yatan bulamazsam buna bakıcam teşekkürler…

Death Note bakıcam öyleyse madem bu kadar önerildi… :slight_smile:
teşekkürler…

Ben Televizyon kısmında açmıştım , oradan okuyabilirsin. Death Note ve Naruto tavsiye ederim. Zaten yalnızca ikisini izliyorum , bende şuan diğer önerile bakacağım.

Mnemosyne’i ingilizce izlemiştim ben… Türkçesi yok zannedersem veya ben bulamamıştım. 1 sene oluyor izleyeli. Yabancı sitelere bakmanı tavsiye ederim.

anladım bi araştırayım öyleyse…

anladıgım kadarıyla genel olarak Death Note , One Piece ve Naturo en sevilen animeler sanırım bunları izlemeliyim…

sana önerim japonlu çinli minli olmasın amerikan yapımı izle :smiley:

:cool:
ya güzel olsunda gerekirse mimikler konuşmalar felan katlanırız :slight_smile:

Basilisk.

güzele benziyor listeye aldım eyv

Fullmetal Alchemist.

konusu ilginç geldi bununda yazdım listeye.

eyv

FMA’yı şiddetle, bayağı taş sopayla falan tavsiye ederim. Ancak ilk serisi değil, Brotherhood isimli seriyi izlemen lazım. İlk seri ana hikayeden sapıp değişik bir son buluyor falan güzel değil. Brotherhood mangaya bağlı gidiyor. FMA kesinlikle en iyilerden biri.

Basilisk çok sağlamdır.Ayrıca One Piece başlarda baya çocuksu başlasa da sonradan baya topladı durumu.

FMA gerçekten çok hoşuma gitti ama sanırım ilk seriyi izliyorum…
Ona rağmen beğendim ilk seriyi beğendiysem Brotherhood’u düşünemiyorum :slight_smile:

One Piece’ide denemelisin ama biraz uzun olduğu için gözün korkabilir.İlk bölümler yani yaklaşık 100 bölümden fazlası sana birazcık çocuksu gelebilir (bence değil aslında ama genel olarak çoğu kişi öyle diyor) fakat daha sonra anime öyle bir hal alıyor ki hele 380 lerden sonra öyle bir noktaya geliyor ki komedide zaten zirve olan anime konu olarakta derinleşiyor işin içine bir sürü konu giriyor.Ben önyargılı başlamıştım izlemeye fakat nedense benim için uzun soluklu animeler arasında zirveye oturdu.(Genel olarak favorim Death Note’dur.)Bir şans ver derim şahsen beni gülümsetmeyen bir bölümü yok ayrıca Japonlar arasında en çok sevilen animelerden biri olup (Naruto,Bleach gibi 3 büyükler arasında en çok sevilen One Piece’dir) Manga-ka sına göre bir 500 bölümlük daha konu olduğu bilinmekte konunun derinliğini ve fantastikliğini sen düşün yani
Not:Uzun yazı için üzgünüm.:smiley:

Ben de Naruto’yu öneririm. Basit, eğlenceli, güzel. Yaklaşık 400 bölüm galiba anime, filler bölümleri dahil. Çok fazla gibi geliyor ama iki ayda hem animesini hem mangasını bitirdim.
Bleach’in de seveni çok, ben pek sevemedim onu ama. Aynı şekilde Fairy Tail de öyle, arada sırada göz attığım, yine ünlü animelerden.
Bir de Another’ı, Ergo Proxy’i (Biraz ağır animedir) öneririm.