Anime önerisi

Samurai Champloo da güzeldir onuda izleyebilirsin.

Aslında ilk ona bakmıştım anime olarak dediğin gibi başı çocuksu geldi o yüzden izlemekten vazgeçtim eğer dediğin gibiyse ileriki bölümler muhakkak izlemeye çalışacağım .
teşekkürler…

400 bölümmü :slight_smile:
izle izle bitmez o :slight_smile:
ama puanı ve genel olarak yorumlar çok iyi sevilen bi anime yani şuanki izlediklerimi bitirir bitirmez one piece ve naruto başlayacağım teşekkürler…

Hmm bi bakayım bakalım konusu felan neymiş kafama yatarsa bakarım saolasın

Bence doğru karar vermişsin.Kısa olan animeleri ilk olarak izlemek daha mantıklı daha sonra uzun soluklu animelere başlandığında daha rahat oluyor.

Aynen öyle…
Birde bi şey sorucam bu manga dedikleri tam olarak nedir yani dergi gibi bişeymi ?

Tam karşılığı olmasada Japon karikatürü diyebiliriz.Animeler genelde mangalardan uyarlanır.

Anladım peki nerden ulaşabilirim FMA mangalarına

Türkçe olarak mnaki adlı çeviri grubu çevirdi seriyi, google’dan yazıp sitelerinden indirebilirsin. Veya Mangatürk’ten online okuma şansın var. İngilizce okurum diyorsan mangareader gibi siteler var.

Manga denilen olay çizi romanın japon versiyonu, sağdan sola okunur bu aklında bulunsun.

Aynen ya karikatür nerden çıktı… :smiley: Aynen çizgi roman tam karşılığı.
Not:Mangavadisi.net’dede olabilir ben mangalarımı oradan okuyordum.

buldum indiriyorum…
eyv.

animeindir.com’da buldum

Death noteun filmleri ni izlememen tavsiyemdir. Hellsing ultimate mutlaka izle.
Gintama (Leyla ile mecnunu seviyorsan izle) Deadman’s wonderland elfen lied code geas One piece Naruto Darker than black Drarara Baccano Bide Manga olarak Breaker ve Breaker nw cidden okunması gereken seriler arasında.

D-Gray Man
Trigun
Darker Than Black
Helsing
Favorilerim hepnize öneririm.

Family Guy izle xD

Animeye cok uzagim ama Deat Note’u izledim ve sevdim L Ryuk ve Kiraya bayildim diyebilirim. Sonra gelen dedektiflerse sikiciydi. Death Note 'un ilk 20 bolumu kadar guzel anime onerebilecek var mi. Zevkimi anlatmak acisondan Death Notedan bahsettim…

Code Geass. Belki ilk bir-iki bölüm sarmayabilir ama emin ol bayılıcaksın. İki sezon 25’er bölüm. Toplamda 50 bölüm yani.

Zamanim olunca bakacagim tesekkurler…

biraz ağır ilerliyor ama ilginç konusuyla serial experiments laın’i öneririm

Ratatouille, gelmiş geçmiş en iyi animasyon filmdir :confused:

Anime sever oldugumu anladıgım animeleri, benim için önem sırasına göre sıralıyorum. Bleach,Naruto,Death Note ve şirinlerr :smiley: :smiley:

Hayao Miyazaki beni bu dünyadan alıp götüren nadir insanlardandır.Ruhların Kaçışı,Yürüyen Şato,Rüzgarlı Vadi,Gökteki Kale ve Küçük Deniz Kızı Ponyo yu izleyebilirsiniz, tarzı biraz farklı gelebilir ama ilk başta.

Death Note,Code Geass,Naruto,Bleach,Hellsing ve Pokemon süper animeler. :slight_smile: