Anime Severler Derneği

Güncelde olmayanlar açmasın

Jiraiya, Itachi, Kakashi…

Kakashi ölmedi ki? sen nerdesin

One Piece de Ace ve Naruto da Jiraiya dan sonra bende animeyi bıraktım

Valla ero-sennin gidince serinin tadıda değişti bencede naruto da ero-sennin gibi bir şey olabilir :frowning:

11-12 yaşlarında şans eseri yabancı bir kanalda bir anime film izlemiştim. Filmin dili Rusça idi hiç bir şey anlamamıştım ama o kadar güzeldi ki sonuna kadar izlemiştim.
Yıllar sonra izlediğim filmin Ruhların Kaçışı olduğunu öğrendim. Bundan sonrada anime sevdam başlamış oldu. Hayao Miyazaki’nin çoğu filmini izledim. Tv serisi olarak Ay Savaşçısı, Death Note, Bleach, Naruto, Fairy Tail, Air ve Clannad izledim. Naruto hala takipteyim. Bleach mangaya göz atıyorum arada. Bunların yanında birde bu aralar Magi - The Labyrinth of Magic ve Gintama izliyorum. Bir ara One Piece bakmak lazım ama bölümler fazla gözüm korkuyor :slight_smile:

@Nijiura gintama kraldır ve en iyileri neredeyse izlemişsin. Code Geass’ı da öneririm.

Listemde vardı zaten öneriniz üzerine onu da izlemeye başlarım :slight_smile:

Naruto da güncele geldim şimdi FMA:Brotherhood’a başladım bakalım sardı :smiley:

Fairy Tail’e başlamayı düşünüyorum. Düşünceleriniz neler ?

Fairy Tail ilk bölümleri belki sıkıcı gelebilir. Fakat izledikçe hoşunuza gidebilir. Ben tavsiye ederim sevdiğim animelerdendir.

bence çok güzel bir anime mutlaka izle.

Death Note’a hala başlamadım. İzlemeye acayip üşeniyorum.

Ayrıca ‘harem’ türü animeler hakkında ne düşünüyorsunuz? .s

Anime dünyasının utancı bence yani o kadar saçma şeyler için Bleach, Gintama gibi animeleri kaldırdılar.

@Kilvin ben beğenmedim açıkcası hala duruyor pc’de tüm bölümler belki tekrar başlarım.

sen nerede oturuyorsun diye yapışayım yakana. 175 bölüm dile kolay.
ben anime seven biri değilim ama konusu güzel geldi. battle songda iyiydi.

çok çok iyi kesin izle :smiley:

Katılıyorum kesinlikle izle. Bir Bleach değil belki ama izledikçe saran bir anime. Özellikle openingleri çok hoştur.

Fairy Tail is coming baby :smiley: Fairy Tail is coming…[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=z83LuSROfwI

Fairy Tail’in ikinci sezonu çıktı arkadaşlar, keşke onun yerine Bleach geri dönseydi.

nihayet :slight_smile: