Anime Severler Derneği

https://www.youtube.com/watch?v=0tglqvzQOzQ[/video]Fairy Tail’i tekrardan izlemek güzeldi. Özlemişim cidden fakat çok çabuk bitti :confused: Yeni opening güzelmiş bu arada :slight_smile:

güzel bölümdü her zamanki gibi ama dediğin gibi çabuk bitti, erza çok azdı :frowning:

FMA’da bitti :smiley: Fairy Tail’e başlıyorum.
Bleach’in mangasına başladım birini manga olarak okumak istiyodum zati

fairy yi indirip arşiv yapmak istiyorum ama çok yer kaplıyor. sıkıştırılmış versiyonu blen var mı winrar gibi mesela

İlk sezon 52,6 gb bende var fakat ne kadar sıkıştırsanda pek fayda etmez. Riplemek gerek o zamanda kalite düşecektir.

mesela yüzüklerin efendisi’nin genişletilmiş versiyonu var 1080p lik winrar olunca çok az yer kaplamıştı. üçü 9 gb. üstelik 1080p

Bendeyse nedense teki 8 gb o nasıl oluyor? Dediğim gibi rip’e bağlı bir olay ama kalite düşebilir ama yine de bir sıkıştırıcam şimdi senin için.

teşekkürler, valla ben de internette lofr torrent şeklinde buldum ve kalitesi de çok çok iyi dediğim gibi :slight_smile:

Maalesef dediğim gibi oldu sıkıştırınca pek bir şey kaybetmedi.

HTC Desire 300 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

ccc Yugioh ccc Seto Kaiba ccc Joey ccc Mokuba ccc

sağlık olsun :wink: teşekkürler yine de

yedinci sekizinci sınıfta yaoi ile animeye başladım (ikr?) ama lisede hemen hemen hiç izlemedim/okumadım, dogs: bullets and carnage okuyorum o güzel bak aklımda kaldı. bir de ouran high school host club, vampire knight falan izlemiştim fhjskdj yeniden başlayacağım ama hiçbir fikrim yok resmen, code geass izlerim sanırım hmhm. ya da titanlı olan. evet.

Yaoi :smiley: (Boku no Pico mu yoksa :smiley: )

Code Geass izle ağlayabilirsin sonunda.

loveless ile başladım, o çok güzeldi hala çok seviyorum meheh. yaşasın ağlatabilen animeler, izlerim o halde! O AĞLAK SURATLI YEŞİLLİKLİ ULQIORRA MI NE hangi animedendi ya :3

15 dakika içinde buldun buldun bunu bilmemene imkan yok izlemediysen de derhal bitir mangadan devam et

Ulquiorra Bleach’ten bir karakter.
Basilisk izleyen var mı??:confused: Yeni bitirdim ben öneririm herkese.

Bol bol ölüm görmek istemeyen izlemesin. :cool:

azuma no riddle da bayağı güzelmiş, önyargılı olmamak lazım kötü bi sahne yoktu şu ana kadar. malum sitemizden günün animesi neyse ilk bölümüne bakıyorum o şekilde bayağı değişik anime buldum konuşarı bağımsız. gantz diye bi anime var mesela ölüm yönünden ve başka şeylerden ötürü rahatsız edici olabilir.

Basilisk shouen olmadığı için aslında müthiş bir animedir çünkü shouen değildir.

Birçok kişi Avatar’ı anime saymaz.