Anime Severler Derneği

Uzun zamandır anime izlemiyorum. Kıyamıyorum bitirmeye bir swo ve code geass daha kaldıramam, fakat yeni serilerden eğlenceli bir şeyler bilen var mı?

Sword at online 2.sezon yazın geliyor.

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

Geçen şöyle bir göz gezdirdim de bu Madara’yı ne yapmışlar öyle ya! , One Piece de Luffy baya güçlenmiş fakat hiç ödül fiyatı artmıyo sanki, 400.000.0000! çok az yaptıklarının yanında!

Sen hele bugün çıkan mangaya bak Naruto bitecek deniyordu böyle giderse 2-3 sene daha bitmez.

son savaş işte kaguya madarayı ele geçiricek en güçlü shinobi oydu zaten bizim kekolarda kaguyayı yenicek ve seri biticek.

@salvation başka bir sitede spoiler listesi vardı çoğu doğru çıktı, eğer diğer yazdıklarıda çıkarsa sadece Kaguya’yı görmeyeceğiz.

kim kaldıki görülmeyecek geri dönmeyen bir jiraiya kaldı onun dışında rikudou ve çocukları :slight_smile:

Steins;gate :slight_smile:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Code Geass OP. Izlemeyen izlesin.

One Piece’de neler olmuş öyle ya Ace’den sonra bırakmıştım. Bu anime 10 sene daha gider , 1999 da başlamış yuh!

Ben yeni başladım şu anime şeysine. Bir tek Naruto izledim. Şu an ship’deyim(Orochimaru is my bitch ^^ ). Bleach ve Code Geass hakkında epey şey duydum, izlemeyi düşünüyorum. Zaman olursa tabi :smiley:

code geass başarılı death note a yarısır duzeyde bır anıme izle

İzlediğim animeler çoktur aklıma gelenler Claymore, Elfen Lied, Death Note, Code Geass, SAO - SAO II , No Game No Life, Another, Mirai Nikki, Akuma no Riddle, Tokyo Ghoul vb.
Her anime izlenmelidir bence farklı bir dünya. Ben mesela sırf yeni çıkan bölümü hemen izlemek için gece 4lere 5lere kadar beklemişimdir :smile:

:slight_smile: Naruto iyi de fiilleri öldürüyo bir de Naruto bu sene bitiyor herhalde ya!! Mangası yani!!

Anime was a mistake.

Niye???

Sadece death note izledim :smiley: başka önerisi olan varmı? :smiley:

Fillerların hangi bölümler olduğunu bilmiyordum bu konudaki ilk mesajda görmem iyi oldu. Ona göre izlerim artık. Bilmeyince bunu, büyük bir sabırla izliyordum, hadi Saske’den haber gelcek, hadi Akatsukilerden biri gözükecek falan, inanılmaz sabırlıydım.

Mangasını takip etmiyorum ama 500 civarı bölüm yeter herhalde bana :stuck_out_tongue:

@“Nynaeve al’Meara” tavsiyesiyle başladığım bleach’e fena sarmış durumdayım. izlediğim dizileri yarım bıraktım her akşam 5-6 bölüm bu mereti izliyorum çok güzelmiş!!

Konuyu güncellemek adına

• Naruto mangası bugün 700ncü bölümü ile birlikte bitti.
  • Tam olarak sonu Kishimoto’nun yazdığı ve katkıda bulunduğu film ile olacak.

Dipnot: Her hafta çarşamba günlerini bekliyordum Naruto ve Bleach için şimdi biri gitti diğeri de bitiş bölümünde ;(