Anime Severler Derneği

Şuan çok duygulandım ve çok mutlu oldum :slight_smile:

Bleach muhteşemdir benim için ama en güzeli bir bleach seven daha görmek sanırım :smiley:

Bunlarda benden

yokmu yeni güzel anime yahu bleach bitti hunter x hunter bitti naruto’nun son demleri elimizde sağlam anime bir one piece kaldı bu ayarda anime var mıdır takip ettiğiniz.

6 senedir bu manga anime dünyası içerisindeyim. Çok fazla var okuyup izlediğim ama hepsi aklıma gelmiyor şimdi.
Manga olarak kesinlikle baş tacım Berserk, diğerleri Beelzebub, One Piece, Death Note, Tomie, the Breaker (aslında manhwa ama olsun), Naruto.
Anime olarak da Cowboy Bebob, FMA Brotherhood, Death Note, Shingeki no Kyojin, Naruto.

Bleach, Naruto ve Death Note dışında, önerebileceğiniz varsa izlemek isterim.

FMA:Brotherhood

yugioh

Fullmetal Alchemist izlememiş isen başla derim onun dışında birde Rurouni Kenshin
iki seri de benim gözümde klasiktir. ikisinin de filmleri var. FMA brotherhood diye de bir seri yaptı mangaya daha uygun ben ikisini de izledim, aynı konu başları ama sonları değişik. Kenshinde ise tüm seriyi 4 part halinde yeniden uyarladılar filmlere ama bence önce tüm seriyi izle :slight_smile:

Ve Gintama çok ama çok gülerek izlersin :smiley:

Mushishi’ye bakabilirsin.Genelde çok bilinen bir anime değil ama benim favorilerimden biri.Diğer animelere pek benzemiyor biraz sakin ama bir kaç bölüm izleyip şans ver derim zaten oldukça kısa bir anime.

hepsini izledim eski nesillerin bir çoğunu bitirdim ayrıca mangalardan berserk benimde favorim gerçi senede 1 sayı çıkarıyor adam çok baştan savmaya başladı :slight_smile: manhwa lar da güzel gantz ı okumadıysan tavsiye ederim güzeldir.

Tokyo Ghoul’a başlamayı planlıyorum okul açıldığından beri hala vakit bulamadım ya. Lanet olsun okula yazılılara :frowning:

İnsanın zevkleri ne çabuk değişiyor.Daha önce deli gibi takip ederdim animeleri.Şimdi zaman kaybı olarak görüyorum.

naruto’nun animesindeki 19208391287412987 dakkalık flashbackler yüzünden animeden soğudum… bakalım atraksiyonlu bir seri ye başlayalım da tekrar anime bağımlısı olayım.

En sevdiğim animeler death note, bleach ,
yugioh, naruto (çok bozuldu bence ama neyse) ve matrix,in ilham kaynağı ghost in the sheel

Sevdiğimiz seri bitiyor :frowning:

Tekrar yapacaklar ona.

@Kuchiki Byakuya Evet mangasi bitiyor ama animesini cikaracaklardir inaniyorum :smiley:

Bu arada ergo proxy izleyin

Hala anime değil :smiley:

Başlara doğru ergenlik akmış paçamdan.

Bende anime izlemeye başlıyorum yavaştan hatta şu an Ergo Proxy ve Death Note animeleri indiriyorum.Anime izlemeye başlayanlara tavsiye edilenler listesindeydiler :Dd
One Piece bayağı ilgimi çekti ama onunda bölüm sayısı çok fazlaymış gözümü korkuttu :stuck_out_tongue: