Anime Severler Derneği

Bütün arcların openingleri

[spoiler]Beyler daha Linusların büyüğü var. Bizim çalı kaşlıyı nadiren dayak yerken görmüyoruz zaten son sayıda adam ettiler. O çocuk görünüşlü tipin garip bir teknik adı vardı öğrettiğine pişman olacaksın falan diyordu, adamın dibi kankasının intikamını alacaktı. Ustalar Güç’ün karanlık tarafına geçmişlerdi, onları hizaya getireceklerdi. Bu mu bitmemiş hikaye? Adam sona bile Kore’de işler Japonya’daki gibi yürümüyor demişti. İmkan yok demek ki.

Bir de bir senede hepsini unutmuşum lan dur bir daha başlayayım.[/spoiler]

Ayrıca espri yaptım, olacağını sanmıyorum. Ama Veritas’ın animesi olursa tadından yenmez ki ya; Naruto’yu bile miker atar affedersiniz, büyük küçük bu kadar hayranına rağmen. Hele fandomlar dağlara taşlara.

o değilde gintamanın da animesi bitti(şimdilik mi yoksa toptan mı kesin değil hep böyle yapıyorlar) mangasını okuyabileceğim bir yer bile yok :frowning:

ne zaman kendımı caresız hssetsem bunu dınlerım bana guc verıyor boyle enerjıden patlıyorum gaz ltd a.ş

Hiç anime izlemedim ve hiç manga okumadım ama Naruto’nun mangasına başlamayı düşünüyorum.Tavsiye eden var mı veya başka bir manga öneren? Şu an çok ciddi veya düşündüren bir şey istemiyorum…

Death Note veya Bleach ama Naruto da iyidir

aslında mangadan önce animeyi izle anime bitince mangaya geç çünkü o dünya kafanda oluşsun iyice böylece daha rahat anlayabilirsin bu arada ilk sayfada filler listesinin(yani hikaye ile bağlantısı olmayan bölümlerin listesi) linki var oraya bakıp onlarıda es geçebilirsin

çakma ichigo musun yoksa akrabaam mı kurosaki.

akraban hacı akraban kurasaki soyadı

aslında shiba olmalıya neyse :smiley:

benimki ne canim.
zaraki ile geçen gün bir sake içtik sormayın

Ben yugioh beyblade ve fairy tail izledim şimdiye kadar fairy tail’e hala devam ediyorum :smiley:
İyi olmuş ya bu konu @twinsldamn ile birlikte çizimlerimizi paylaşabilir miyiz peki burda? :redface:

Bende severim animeleri çok kaliteli yapımlar var

Dragon Ball , Rurouni Kenshin , Captain Tsubasa , SAO Online müthiş animelerdir .

not: Naruto vs. den önce kült animeleri izleyin bence özellikle Rurouni Kenshin baş yapıttır bir çok animeyi etkilemiştir , Naruto ve Bleach de buna dahildir .

tabi ki memnuniyetle hatta

gintamayı bitirdikten sonra dragon ball a başlamayı planlıyorum ama rurouni kenshin de olabilir

@Rhaegaron peki rurouni kenshin kaç bölüm yani bir anime stesinde 95 bölüm yazıyor başka türlüyse ona göre bakayım

kenshine başla!!!

konusun baktımda kenshine bşlaycağımı söylebilirim hatta gintama bile azcık araklamış hikayeden bana göre ama kesinlikle izlenir

Baya oldu izleyeli kaç bölüm olduğunu hatırlamıyorum ama vardır 95 falan special bölümleri vardır bakış açılarına göre 2 bölüm falandı galiba yanlış hatırlamıyorsam 4 tanede OVA vardı , şiddetle tavsiye ederim .

Bu arada Dragon Ball’ı da şiddetle tavsiye ederim zaten bu 2 animeyi izlediğinde ki bunlar eski animelerdir 80 lerin sonlarına doğru başlamış animelerdir , Naruto ve Bleach’i ne kadar çok etkilediklerini göreceksin .

anime kraliçesi benim :smiley:

izlediklerini alaydık bari

death note, fairy tail, one piece, another, Kaichou Wa Maid-Sama, Sword Art Online,Dragon Ball, Magic Knight Rayearth, Kamikaze Kaito Jeanne, Avatar Ang ve Korra, High School of Death, Sailor Moon, Lady Georgie gibi 80 ve 90ların çizgi filmlerinde açtığım animeler…

daha çok var ama hatırlayamadım şu an :smiley:

şahsen anime arada bir izlerim oda denk gelirse. izlediğim hiç bir animenin adını hatırlamam :s