Anime Severler Derneği

Her anime severin izlemesi gereken bi video.Kira’nın sondaki gülüşü.

madem piskopat gülüşleri koyuyoruz bleach evreninin piskopat shinigamisi olan zaraki kenpachi yi koymamak olmaz

edit: aranızda gintama okuyan ve ya izleyen yok mu?

FAIRY TAIL-- TITANIA ERZA

izleyecektim ama internetim yavaş maalesef daha ilerki bir zamanda izlicem

@“Uruloki” çok güzel cidden, fırsat bulunca izlersin :wink:

bu videoda naruto shippuuden deki en kral savaşlardan kesitler var umarım bu video sizi narutoya çeker.

Bunlar çizgi film ua.

hayır anime.

çizgi film sadece çocuklara hitap eder anime ise her yaştan kişiye.örnek olarak sen hangi çizgi filmde kan, parçalanmış vücut vs gördün bunların hepsi animede mevcut.

Koca adamlar gerçekten oturup bunu izliyor mu ?

evet izliyor.sana şarkıyla karışık bir video örneği göstereyim aşağıda sence bunu çocuklar izleybilir mi? ya da izlemesi uygun olur mu?

ya da bunu

berserk izlese aklı uçucak o zaman bu kadar bir pislik bir arada olamaz

Türk yazar ve çizerlerden oluşan bağımsız ve kar âmacı gütmeyen manga stüdyosu 4to Stüdyo, ilk mangası “Dioscuri’nin” ilk bölümünü yayınladı. Web sitesinden ücretsiz olarak okuyabileceğiniz manganın belli aralıklarla çıkacak ufak bir seri olduğu duyuruldu. Stüdyo yayınlamakta olduğu serisinin dışında yine belli aralıklarla one shot mangaları sitesinden yayınlayacağını belirtti. Ayrca web sitesi ve facebook sayfasından stüdyonun eskizlerine, manga taslaklarına ve ilüstrasyonlarına erişim imkanı sağlanıyor.

Dioscuri’nin ilk bölümünü okumak için: Link

Shingeki no kyojin izleyen varmı bu forumda çok mükemmel bir animedir Konusu ve olaylar diğer animeler gibi değil çok gerçekçi şuana kadar izlediğim en iyi animelerden ve fma ile paylaşıyor sırayı :smiley:

her seferinde bir şey çıkıyor başlayamadım :smiley:

Hatta 5.bölüm wtf diyebileceğiniz bir animedir bakın,izleyin ve paylaşın :smiley:

Sasuke vs Itachi-Naruto

Light’ın Shinigami Olarak Geri Dönüşü-Death Note’un Filmi

death note iyidir ama naruto,bleach,one piece uzun olduğu için zorunlu olarak kötüleşmiştir hep doruk noktasında olamaz kısa animeler çok iyidir hep doruk noktasındadır(Bazıları) benim fikrim böyle

fma hangisi acaba

ayrıca bu death note a bir türlü başlayamadım bissürü anime var başımda gintama özellikle ve attack on titan ı ise düzgün bulmuyorum ki mangakası bile öyle konusuda çok bariz ilerliyor eren filan öyle ki karaktere özel manga çıktı levi ye yani

Attack on Titan diye bir şey varmış bir fikri olan varmı