Anime Severler Derneği

İzledim ve mangasınıda okudum. Armored Titan ve Colossal Titanın kim olduğunu biliyorum :DD

Forumda izleyenler fakat ben beğenmiyorum.

İzlediğim animeler kısmına Sword Art Online’ı da ekleyeyim çok güzeldi bence millet son bölümlerini beğemesede. Açıkcası biraz daha farklı son beklerdim ama Asuna ile kavuştularya sonunda o da yeter

Güzel dernek ben de yazayım bari.
İzlediğim animeler: Code Geass, Fullmetal Alchemist, Naruto, One Piece, Avatar, Vampire Knight, KHR
Mangalar: Naruto, Bleach, Death Note, Liar Game

Fullmetal Alchemist de baya iyi, daha yeni başladım gerçi

Code Geass nasıl? Konusu nedir tam olarak

Code Geass, Death Note gibi ama benim ondan daha fazla beğendiğim bir anime. Konu olarak da bir anlatmaya çalışayım. Britanya imparatorluğu Japonya’yı işgal eder ve ülkenin adını 11, halkına da 11’ler demeyi başlarlar. Japonya’da Lelouch adında bir Britanya’lı yaşamaktadır. Lelouch Karen adında Britanya’ya isyan eden Japonyalı teröristlerden biriyle karşılaştığında macera başlar. Gerisini yazmak isterdim ama fazla spoiler vermek istemiyordum ilk bölümden başla ama olanlar kesinlikle bunla sınırlıdeğil kesinklikle izlenmesi gereken bir anime.
*Avatarımdaki karakter de Lelouch.

attack on titan güzel mi?

başlicam ama yalandan sordum qasdsag

en sonunda başladım ben ve güzel, devlet tam bir embesil tipler falan :smiley:

İzlediğim animelere Sword Art Online ve Code Geass’ı eklemek isterim.

SAO gerçekten güzel bir anime aslında ilk 15 bölümü gerçekten iyi sonra ki 10 bölüm ortalama diyebilirim ve sonu daha farklı olabilirdi.

Code Geass ise kesinlikle izlenmeli finali özellikle çok iyi yani Lelouch’un o hareketi yapmasını beklemezdim ben

Ayrıca luluş ölmedi bence sonda C.C. hemde onunla konuşuyor yani at arabasını süren ile ayrıca portakal-kun :smiley: izin veriyor kururigiye resmen gülümsüyor filan

Çok fazla anime izledim gerçekten, anime ve mangaları seviyorum ama bazıları var ki yerini hiç bir anime dolduramaz tabiki bunlar;Rurouni Kenshin, FMA ve Bleach herseyiyle çok özeldir.
Ayrıca Gintama, death Note vs dıye başka iyi animeler de sırayla sayılablir:))

@“Bran” Death Note izlemedim de okumadım da ama dün TürkAnime’de Death Note’un yalnızca 36 bölümü vardı fazla üzerinde durmadım, yalnızca 36 bölümü olan bir anime nasıl bu kadar tuttu merak ediyorum :smiley: 15 tatilde hemen bitiririm ben onu :smiley:

Konusu bir anime için gerçekten çok özel çünkü inanılmaz sürükleyici. Normalde Savaş türü animeler popülerdir ve kılıçlar yada dövüşler vardır. Bu tamamen polisiye türü ama gerilim hiç düşmüyor. Başka bende ön yargılıydım ama ilk bölümü izlemen yeterli gerçekten Sherlock holmes Tarzı düşünebilirsin ama kesinlikle kötü karekteri çok acayip :))

Peki devam ediyor mu ? Başlıyım ben en iyisi :smiley:

Naruto ile başladım bakalım 100 lere geldim 1 haftada azim…
FMA ve Bleach’e de başlıyorum yavaş yavaş :smiley:

Devam etmiyor, fakat gerçekten süper bir seri ve türkanime sıralamasına bakma çok saçma oluyor. Açıkcası yeni yetmeler bir iki oppai görüyor ooo güzel diyor sıralama sonra böyle oluyor. Gelelim Death Note a ilk 25 harika ama sonrası iyi diyebileceğimiz bir seri

@“Lord of Light” bir seride güncele gel sonra diğerlerine geç, bu arada FMA Brotherhood u izle mangaya yakın olan o

Hayır maalesef bitti:( Bu seriyi hazırlayanlar yeni bir seri yaptı 2 mangaka’nın hayatını anlatıyor bakuman adında oda bitti hatta. Death Note çok tutunca film uyarlaması yapıldı. Çok özleyince onuda izlemiştim ama animesi başka :slight_smile:
Başlarsan hemen bitirisin zaten, şimdiden iyi seyirler :slight_smile:

Bu arada güncel anime önerisi yapayım sizlere arkadaşlar

Malumunuz Space Dandy çıktı izledim ilk üç bölüm bence bir One Piece olma ihtimali var ama becerebilirse işi şimdilik öneririm izleyebilirsiniz. Bir kaç seri daha var şu an yenilerden fakat ilerde onları da yazarım, tek tek verelim hepsi bitmesin :smiley:

[quote=“Lord_Sauron, post:155, topic:4647”]
Devam etmiyor, fakat gerçekten süper bir seri ve türkanime sıralamasına bakma çok saçma oluyor. Açıkcası yeni yetmeler bir iki oppai görüyor ooo güzel diyor sıralama sonra böyle oluyor. Gelelim Death Note a ilk 25 harika ama sonrası iyi diyebileceğimiz bir seri[/quote]

Fairy Tail nasıl peki ? O da sıralamada var

[quote=“Uchiha_Itachi, post:158, topic:4647”]

İzlemedim fakat üç büyükler den sonra gelen animelerden yani onlar hariç ilk 10 a girebilir.(Devam eden serilerde diyelim.)

Öyleyse yarın Death Note’a başlarım, o bitince ya Bleach’e devam ederim ya da FMA’ya başlarım ^^