Anime Severler Derneği

Daha Bleach izlemedin? FMA’yı boşver Bleach izle. FMA izleyeceksen de Brotherhood versiyonunu izle.

Orihime’nin Hollow abisi geliyor, maskesi kırılıyordu sanırım ? Sallıyor da olabilirim, o bölüme kadar izleyebildim

Yok sallamıyorsun doğru fakat Tite Kubo bizle çok fena troll yapıyor nedenini mangayı okuyunca anlarsın :D(Orihime’nin abisiyle alakalı bir durum değil. Tüm seri diyelim biz buna)

Merak ettim şimdi :smiley:

Aslında Tite Kubo’nun manga daha yarısında diye bir röportajı vardı onu aradım fakat bulamadım, yani animede biz gösterilenler resmen karakter tanıtımı

Yok artık :smiley: eğer boş bir vaat değil de devamı gelirse efsanevi olur, şu hali bile çok güzel :smiley:

Boş vaat değil canım manga olarak devam ediyor böyle giderse bayada devam eder manga

Anime bitti mi ? Hadi ya neden ki ?

Bilinmeyen sebeplerden ötürü bitti. Fakat Amerikada şu an en çok izlenen anime(Space Dandy geçti ama yeni seri yakında düşer.)

fairy tail’den kareler:

@phoenix nedense sevemedim bunu daha ilk başlardayım tabi, durdurdum Darker than Black’i izledim

ya biraz zaman vermek lazım özellikle sonaralarda çok heyecanlı oluyor. :d

fairy tail 5ever!!!
şuan 55.bölümü bitirdim. çok karekter var ya. karanlık büyü yapan büyücüler ya ölüyor ya yok oluyor. onun dışında diğer kötüler iki ağlayıp affediliyorlar!!! olmaz böyle.
hele o lyon ne psikopat gözlü bir şeydi pataklamak istedim monitörü. ama :<<<<

aa öndeki sayfada ft varmış <3

Shippuuden baya baya güzelmiş 80lerdeyim şu an bakalım fillerlar bitmeden yetişebilirim umarım :smiley:
Akatsuki <3

bir tek fairy tail’i izledim anime olarak. sailor moon da var. avatar sayılmıyor sanırım sdfsdf
fullmetal alchemist’te sıkıldım ben ya :’(
Free! izlicektim ordada hidrofilik bir genç var.
attack on titan’ı da tumblurda çok görüyorum ühühüh izlemek istiyorum ama ühühü olmuyor!!!

Fullmetal Alchemist’in 1.sini izlediysen sıkılmış olabilirsin o pek övülmüyordu. Muhteşem diye övülen Fullmetal Alchemist Brotherhood onu izlemen gerekir. Brotherhood izlememişsindir diye tahmin ediyorum çünkü bir insan Brotherhood’da sıkılamaz. :wink:

Şu an baya bir filler seride ki bir ay daha böyle gider. İstersen filler listesini linki yollabilirim sana.

sword art online da güzel. ama magic knight rayearth’ı da mutlaka izlemelisin bence, hem kısa.

çok süper olur :smiley: bi de bişi sorcam Sasori hariç tüm akatsukiler ölümsüz falan mı :smiley: ölmek bilmiyorlar resmen

Yooo alakası yok :smiley: