Ankara'da Forum Buluşması

istanbul avrupa yakası buluşması olursa gelirim

Benim ankaraya gelmem imkansiz gibi bir sey.

Adana buluşması da yapın :smiley:

Şu an ankaradayım , 1 2 hafta içinde dönerim istanbula temmuz 10 a kadar en kötü ihtimalle de istanbuldayım ondan sonra geri ankaraya dönücem istanbulda da ankarada da buluşmalara katılabilirim :smiley:

Bende 2 hafta daha istanbuldayım sonrasında zor bulursunuz :confused:

O dönemde daha sınavlarım bitmediği için gelemem fakat İzmir’ yolu düşen olursa hemen iletişime geçebilir.

o zaman şöyle diyeyim başka şehirlerde olmazsam gelirim :slight_smile:

ya o manada dememiştim sonuçta tanıdık değiliz pek ,o arkadaşım :smiley:

İstanbul Avrupa’da olacak bir buluşma olursa ben de gelirim. Pazar olursa kesin bile diyebilirim :slight_smile:

Geliyosanız gelin yoksa başka yerde düşündüğünüz buluşma mesajlarıyla sabote etmeyin konuyu, daha önce de istanbul bilmemne konuştunuz kimse toplanmadı

temelli ’ den gelmeye çalışıcam , aileden izin alabilirsem , toplantı yerimiz neresi olucak ?

Kızılay olabilir…

aslında anıtkabire gidilecekse ordan behçeliye geçmek daha mantıklı olmaz mı kızılaya gitmektense?

Mantık açısından söylemedim ki, bildiğim tek yer olması açısından söylemiştim :slight_smile:

Bende Ankara’yı hiç bilmiyorum. Kaybolursam beni bulursunuz önceden anlaşalım sasjdjsdkjk.

Merak etmeyin arkadaşlar hallederiz :slight_smile: @“Jojen Reed” var o bizi gezdirir :smiley:

@uncosonic

gezdirir

@“Jojen Reed”

COCEN BİİZZİ SHOPA GÖTÜÜR

@uncosonic sen bilirsin canısı :slight_smile:

Buluşmayı 28 Temmuz Pazar günü olarak düşünüyoruz gelecek olan arkadaşlar fire yoktur umarım. Forum ahalisini de bekleriz fikirleri değişirse.

@“The Imp”
@Viserion
@“Jojen Reed”
@Arianne
@“II.Aerys Targaryen”
@pinkfloydelisi
@uncosonic
@Endymion
@phoenix