Arryn Hanesi

@“Sinister” Abi sana da ikidir karşı çıkıyorum kusura bakma ama Arryn Hanesi’nin Baelish’lik bir durumu yok şuan. İnsan kalmadı, hanenin başında Robert var. Ha koskoca Vadi Baelish’in elinde oyuncak olucak gibi geliyo bana da ama dur bakalım. Daha net değil hiçbir şey.

Baelish, Arryn Hanesinin vekil lordu? Dahası da var ama spoiler vermek istemem. Okuduysan 4. kitabı hatırla ?

Aynen vekil lord ya benim demek istediklerim farklıydı. Anlaşamadık yine :slight_smile:

Baelish’lik durum var demek istedim,
biraz detay verirsen konuşabiliriz =)

Arryn kalmadı ki kim yönetebilir? Kişisel fikrim Baelish’in haneme yamuğunu görmedim daha. Ama görücez galba.

Bunlarında havasından geçilmiyor ha ayağınız yere bassın az o dağdan inin halka karışın

Hightowerlar gibi, yüksek kalelerinde diğerlerinin birbirlerini yemesini izliyorlar. Aslında ne potansiyel var.

@“Viserion” Hiçbirisi yokken biz vardık ! Halkı en son öğretilecek hane biziz !

@Uaerys Siz yokken Starklar, Dayneler ve Hightowerlar vardı :3

Şaşırdım =)

–Spoiler–
Baelish, Demir Tahtta oynanan oyunun daha büyüğünü “hanende” oynamaya başladı,
Küçük Robert içtiği süt için “acı” diyor, fikrin vardır heralde…
Vadinin soylu lordlarını da kandırdı. Nasıl güvenebilirsiniz ki bu adama?

Şahsen ben Robert Arryn ile soyun devam etmesini isterim,
Robert’ın Royce Hanesinde Sör olarak yetiştirilmesi, yavaş yavaş öldürülmesinden iyidir.

@“Willas” İlk krallık biz değil miyiz?

Hayır.

Büyü var mı peki?

Delinin biri attı taşı kuyuya sabah kadar uğraşın çıkarmaya :smiley: deli demişken @“II.Aerys Targaryen” unutmak olmaz huyun kurusun emi diyarın içine sı.tın da gittin :slight_smile:

@Uaerys saçmalama.

Neden ya hatıra olur?

Bende cevabımı alamadım yalnız, @“Uaerys” =)

@“Sinister” Bildirim gelmedi görememişim. Özür dilerim. Robert’in sonradan düzelicek bir hastalığı yok. Royce’lar ne kadar yaman yetiştirirse yetiştirsin nafile. Benim Robert’den umudum kesik. Yoksa bende Kartal Yuvası’nda bir Arryn görmek isterim. Ama Harry’i bekliyoruz bakalım umudumuz o. Ayrıca Baelish geçici olarak Vadi’nin başında. Olacaklardan haberimiz yok. Kötüye doğru bir gidiş olursa ona göre konuşurum. Şimdi sadece beklemedeyim şuana kadar bana yanlış gelen bir şey yok :slight_smile:

Abi süt acı diyorum ya, nasıl kötü gidişat yok, Robert’dan umudunu kestin diye Baelish’i kahraman ilan edeceksin nerdeyse =) Robert, Jon’un oğlu ya yapma…
hadi lordları gelenekleri attın çöpe ama Robert’ın hastalağının iyileşmeyeceği de belli değil ona bakılacak olursa, beklemedeyiz =) Daha kötü bir gidişat olamazdı diyorum ama görüşlere saygı duyuyorum.

Çocuk kafadan gidik Sinister nasıl umudumu kesmiyim? Baelish olmasaydı Royce olucaktı yanında. Ondan sonra haydi savaşa. Ama sizin istediğiniz de bu dimi zaten? İttifak? :slight_smile: Arryn’ların başına gelmiş en büyük felaket Lysa’dır. Baelish şahsiyetsiz ama iyi bir politikacı. Bütün kabahat o kadında.