Arryn Hanesi

Ayrı kol yani.
Yüksek Bahçe Tyrelller’i.
Parlaksu Kalesi Tyrelller’i. Gibi gibi.

Seride sadece Robert Arryn’i görmesek daha fazla benimseyebiliriz.Robert da iyi çocuk ama olaylara pek bir etkisi olmuyor.Armaları ve sözleri çok güzel daha kalabalık bir hane olsaydı daha çok sevilirdi gibime geliyor.

şu seride bi karakter olmak istesem bi Arryn olmak isterdim herhalde… mis gibi vadi havası… dağın tepesinde Alamut vari bir kale… muhteşem bir arma, epik bi hane sözü… & MAVİ!
gelsin Littlefinger beni manipüle etsin! :smiley:

Ne dilediğine dikkat et derim, baelish bu :smiley:
bence senden Greyjoy olur :smiley: yani tabi sen daha iyi bilirsin, bence öyle.

Arryn’lerdeki mekan kimsede yok…
Greyjoyların korsan kültürüne hayranım sadece… yoksa onların b.klu yerine kalmadık… :smiley:

mya stone mu bahsediyordu biri diyordu, kıtlık zamanı çok fena kapana kısılıyoruz diyordu. o çok gerer ama adamı.

z…mişim kıtlığı… dağın tepesinde “dünya s…ne, minare g…ne” tarzı yaşamak istiyorum a… k… hem eyrie’deki ambar büyük merak etme… en olmadı ay kapılarına ineriz…:cool:

Alamut için Kartal Yuvası mı ne deniyor zaten. Semerkant’ı okurken tabii ki de hemen aklıma Kartal Yuvası geldi.
Evet.

Serideki en harcanmış hane bence. Sen öyle güzel bir hane simgesi bul, öyle güzel bir aile sözü bul, öyle havalı bir yerleşke ver, öyle güzel bir renk yap simgelerini ama adamları arka plana at! Starklar, Lannister’lar, Targaryenler kadar ön planda olmalarını isterdim. Güçleri boşa gitmeyecek falan ama silik Robert yerine doğru düzgün Arryn soyadını taşıyan kişi(ler) olsaydı…

Soylu hanedanlar içinde en güzel söz Arryn şarın: “Onur kadar yüksek”

Şöyle Blackfish tarzı bir Arryn olsa süper olurdu sanki, hanedan böyle bir tek Robin’e kalmış gibi gözüküyor :frowning:

Robin’in varisi Harrold Hardying de var!

ayrıca Yohn Royce da tam Blackfish ayarında bi karakter!

Deli bir kadından doğma hasta bir oğlana kalmış çok talihsiz hane.Harrold var ancak piç.Onu kim meşrulaştıracak?

Koskoca hane ele ayağa düşmüş yazıktır .

Hanenin sahip olduğu konum çok önemlidir.

Bu hanenin hikayelerinin daha çok olmasını arzu ederim.

Savaşlarda Hangi Tarafta Olurlarsa O Tarafa Çok Büyük Zaferler Kazandıracağını Düşündüğüm Hane. Tabi Şövalye Bol Tek Sorun Lider Yok :smiley: Keşke Nester Royce Toplasa Vadiyi İnse Nehirovaya Heryeri Dağıtsa Diye Düşünüyorum.

Merak ettiğim birşey var. Bu Jaehaerys I in kızı Daella Targaryen bir Arryn ile evlenmiş Ondan Aemma Arryn isminde bir kızı olmuş ve oda Rhaenyra Targaryen’in annesi.
Ama bu Daella Targaryen’in oğlu olupta Arryn soyu ondan devam etmiş mi? Böyle bir bilgi var mı? Yani Arryn’lerde Targ kanı taşıyor mu?

Hayır Arryn’ler Targaryen kanı taşımıyor ancak Targaryen’ler Arryn kanı taşıyor

Kesin mi? Bir yerde böyle birşey yazıyor mu?