Ateizm

var mı bilgisine güvenen ateyiz?

işte adamım geldı

@“Game Of Blood” @“nyx” ateisttiniz siz demi arkadaslar

Bekliyorum, kendine güvenen ateyizleri :smiley:

Ne halt yiyeceksin çok merak ediyorum ön sıradan yerimi aldım.

Saygıdan bahsederken öncelikle ülkenin tamamına yakınının müslüman olduğu yerde saygı görmesi gerekenlerin ateistler olduğunu hatırlatmak isterim. Zira çoğunluk olan kesim tarafından binlerce yıldır kimi zaman cadı kimi zaman kafir damgasıyla yakılıp öldürülen günümüzde de toplumdan dışlanan çoğu zamanda şiddet görenler inançlılar değil. Ülkenin yönetimine bile gelmiş hala mağdurum saygı duymuyorlar bana diye ağlıyorsa bir kesim dönüp aynaya baksın bu adamlar nasıl bu hale gelmiş diye.

i’m here but i can’t see any Ateyiz :slight_smile:

geç geç büyük silah geldi :smiley:

haydi at pasını da gole gidelim artiz

WUUUHUUUU İŞTE İMAN POWERLI GARDAŞIMIZ YÜRÜ BE KİM TUTAR SENİ

Serhatcolony arkadaşım bu şekilde dalga geçerek yapacağın savunmaların kimsenin gözünde değeri olmaz bunu bil bence. Ayrıca önce bir kendini tanıtsaydın forumda, direkt üye olup buraya gelmen, sitedeki hali hazırda üye olan birinin yan hesabı olduğu düşüncesine itiyor beni

usta bana söyle sen bi işine gelmediğinden mi red ediyorsun yoksa bilmediğinden mi? Ona göre yani :slight_smile:

harbiden lan? niye “ben ateistim” seçeneği yok!

bence dünyadaki çoğu insanın Allah inancı korkudan kaynaklanıyo… sonuçta cennet-cehennem kavramı olmasaydı, hiç birimiz tanrıyı s…lemeyecektik… bir nevi çıkar ilişkisi var işin ucunda… bu her din için geçerli… ki hatta reenkarnasyon da bile böyle… bu işi en iyi anlatan kesinlikle George Carlin reistir…:

Yok alaya almak değil de gergin hava olmasın diye :slight_smile: Alınma üstadım ve bir arkadaşın haber vermesiyle geldim daha önce siteyle bağım yoktu.

Sen bir Türkçe öğren önce de öyle anlat derdini kimse seni anlamıyor şu anda.

Ben ateistlerden nefret ediyoruma 2 kişiden daha fazla kişi basar sanıyordum yalnız

Bir kere İnanç yoksa neden yok neye istinaden red ediyorsun güzel insan?

TANRI YOKSA OLMAYAN ŞEYİ Mİ İNKAR EDİYON SEN (adnan oktar A9 tv )

Sen önce yumuşamalısın kardeş :slight_smile: Korkma inançlı olmaktan, inanç olmadan içi hava dolu bir balon gibi olur insan. Ne gaye ne amaç ne de haz alır insan, sen daha konuşurken bile saygı göstermiyorsun.

adam gibi konuyuda tartısma yapıcaksan yap duzgunce çırkinlesme

İnanç yok değil inanç kelimesini sadece din ile bağdaştıramazsın, din ve tanrı yok denir ona, kendin doğru anlayamadığın bir lafı başkası yanlış anlamış gibi konuşup saçmaladın şimdi.
Ve evet doğru, insan korkuları karşısında kendini güvende hissetmek amacıyla insançları uydurmuş, daha sonra bunu toplumu kontrol etmek amacıyla korku ile iyice körüklemiştir.

tartısma olucak sımdı geç yerine :slight_smile: