ara sıra izlerimde şimdi bu anime ise Pekomendamı animeydi :smiley:

Evet :smiley: Tamamını izle bence.Sonrada Korra’yı :smiley:

Korra’nınn 2’inci sezon ne zaman başlıyor? Son hava bükücünün bir sezonda 24 bölümü vardı.Bundaysa 12…

den gelirse mutlaka izlerim birde V for Vandetta diye bir anime var mı? Geçen bir film gördümde.

Ayrıca avatarda ki favori karakterimde atarlı bir ergen olan ateş ulusu prensi. Bildiğin Theon gibi bişey

Bilmiyoruki çıkınca görürüz heralde bi yerlerde.
@Erdem bilmiyorumki ama yok benim bildiğim.Azula’yı diyosun bi arkadaşım ona ateş saçan k***** diyodu :smiley: Bende Zuko’yu çok severim.

bende the last airbender’ın türkçe çizgi romanları mevcut.Ateş kralını yendikten sonra olanları anlatıyor.İsteyen varsa pm den ulaşsın

Bunda ateş ırkını seven bir ben miyim?

forever fire.

Bende severim bence en havalı olanı :smiley:

Teknoloji olayi sinirimi bozmustu. Bizim 1000 yilda o seviyeye getirdigimiz teknolojiyi bunlar 60-70 yilda yapti. Bu arada biri korra konusu acsin. Ben teldeyim. Uzun surer baya.

Ben açıcam :slight_smile:

Tamam, hadi bu konuyu cevirelim. Bisiler yazardimda aklima duzgun bisi gelmedi.

Atarmısın bana bro

Gözü yanık olanı severim bir tek onun kız kardeşini sevmiyorum diğer o dedesi felan çok iyi savaşçılar :tongue:

Ben en çok ateş ırkını severim.

Bunun filmi cok komikti ya. Aang resmen cocuktu. Zuko da arap gibi biseydi. Tum film boyunca gulmustum tipine.

Dev Patel [Zuko] Slumdog Millionaire dada oynamıştı ve harika bir film tavsiyelerden.

http://www.mediafire.com/?gpi2um938ka8ayp Avatar Promise Part 1
http://www.mediafire.com/?ec6wy9ske14knz1 Avatar Promise Part 2
Avatar Aang’in hikayesinin devamında havada kalan soruları cevaplamak için yapılan çizgi roman(türkçe) linki.

Edit:Part 3’de gelecek diyorlar.Beklemedeyiz.

Eyiymis saol.

Saol saol teşekkürler eskilerden Salwor :slight_smile: