Sen de ne emmeye ne gömmeye… :smiley:

tamam ben bulurum. link istediğime pişman ettirdiniz. Ned Stark hariç, yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ediyorum. en azından çabaladın, diğer arkadaşlarımız gibi muhalif olmaya çalışmadın. :smiley:

buldunmu bilmiyorum ama şu linkte 480p ingilizce bölümler var idm + Divxplane… +Gom la bu iş olur gibi.

Çoğul konuşma lütfen ben tek muhalefetim :stuck_out_tongue:

Küçükken cumartesi pazar günleri erken kalkma nedenim buydu. Saat 10 gibi yayınlanmaya başlardı. Abimle ikimiz yatağın içinden izlerdik. Bundan sonra yayınlanan Madagaskar penguenler falan asla bunun etkisini yaratmıyordu. Her bölümünü en az 10 kere izlemişimdir. Her olayı ezbere biliyorum. Mükemmel bir çizgi filmdi. En çok sevdiğim bölümü 1. Sezon 3. Bölüm olması lazım Aang’ın uyandıktan sonra hava tapınağına ilk gidişi. Ve güneş tutulmasından önceki kabuslu bölümü de güzeldi. Ateş kralını yenişi de havalıydı baya.

Aaa lanet olsun Arianne yavaş gel [emoji25]
Ama penguenlerde iyiydi bence

Bu animasyonu üçüncü kez bitirdim biraz önce. Bir animasyon bu kadar güzel olabilirdi ancak. Yine gözlerim dolu dolu oldu. Dünya’nın en güzel animasyonu

Zuzu bu serinin en baba karakteridir. Aksini iddia eden sığ bir affedersiniz Amiral Zhaocu’dur.

[quote=“Gerrera, post:68, topic:1793”]
Zuzu bu serinin en baba karakteridir. Aksini iddia eden sığ bir affedersiniz Amiral Zhaocu’dur.
[/quote]Iroh aşkım varken Zuko nedir ki?

Doğru ya Iroh en baba karakterdir. Zuzu’yu yetiştiren Iroh’tu zaten.

RIP Iroh.

Aksini iddia eden Avatar Roku’dur.

Zuko=Jaime lannister

Dark Fantasy olsa gelmiş geçmiş en iyi serilerden biri olacağını düşündüğüm çizgidizi. Lakin çocuklara yönelik tasarlandığından çokta dolu bir seri değil ne yazık ki. Potansiyeli harcanmış. Ama yine de çok seviyorum. Aksiyon sahneleri şaşırtıcı derecede akıcı. Aksiyon sevmeyen ben bile ağızımdan sular akıtarak izledim. Favori karakterim Zuko, İroh, Aang ve Sokka.

Karakterim deyip 4 kişi sayıyorsan, 4 ü de bir adam anca eder demektir.
Benim favori 3 karakterim var, o da ozai.

Uzun zaman oldu ama güzel bir dizidi bence en güzel sahneler Zuka vs Azula sahneleriydi En sevdiğim karakter ise İroh’tu keşke 3. Bir avatar dizisi gelse. Sanırım sıra toprak avatarına geçicekti (Ateş-Hava-Su-Toprak)

Zuka kimdi ? Çok oldu izlemeyeli.

Profiline bak görürsğn

Irah karakteri efsaneydi değil mi?
Sakka karakterş ve kardeşi katara da harikaydı.
Zukanın babası azai’ye de hamill amcamızın sesi çok iyi gitmişti. Olduğu hali ile de gayet iyidir.

Katara’ya ben ayar olmuştum. Bu arada fark ettiyseniz, Water Nation’dakiler zenci gibi.

Değiller, bu arkadaşların hepsi, asya ırklarını baz alıyorlar. İniut ırkı olması lazım yanılmıyorsam. Zencilerle alakaları da yok, soğuk bölge insanının ten rengi o.

Peki Sen Avatar Korra Efsanesini Sevdin mi?