Azor Ahai Teorileri

Bence azor ahai kesinlikle jon snow. dany nin azor olabilmesi martin tarafindan kafa karisikligi yaratmak icindir diye dusunuyorum

AA’nın illa kılıçla mı öldürmesi lazım sevdiğini yoksa sadece elinden ölmesi yeter mi?

Işıkgetiren tarafından öldürüleceği söyleniyor ve Işıkgetiren’in kılıç olup olmadığı belli değil.

Yani mesela Dany’nin Drogo’yu yastıkla öldürmesi

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pek olası gözükmüyor :smiley:

Dany’i atın olasılıkların arasından, yüksek ihtimal kanlı ishalden ölecek çünkü.

3 ejderhası olan kız ishalden ölürse öperim böyle yapımı. Olmaz öyle şey. O kız Westeros’u yakıp yıkacak, tahta ramak kala ölücek (eğer ölürse)

Kanlı ishal diyip geçme acayip koku yapıyor zaten hasta hasta westerosa gelirse millet kokudan ölür ejderhalara gerek kalmaz ahaha

Öyle hasta olduğuna bakma. Güçleniyo anlamıyosunuz. Zamanında Khal Drogo sayesinde gücünü, kim olduğunu ve kraliçe olmayı öğrenmişti. Şimdi kendini kaybetti ve Khal Drogo’nun adını verdiği ejderhası Dragon tarafından kaçırılıp ilk birlikte oldukları ıssız yere getirdi Dany’yi. Şu an eskileri hatırlıyo. Öğrendiklerini anımsıyo. Hem de sık sık Khal Drogo’yu düşünerek. Bu kadar tesadüf olmaz. Millet geberdi sanarken Khalasar’ı toplayıp gelicek ve Daario’yu öldürcek. (Kehanetteki aşkta ihanet Jorah değil Daario bence) alın size çılgınca teori :smiley:

şu an çok ciddi spoiler yedim de sen sadece diziyi takip etmiyor muydun? ahaha

Hahah :smiley: hadi açıklayın ateyizler. Kitapları okuyorum artık.

sondan mı başladın naptın ahah

Sayılır :smiley:

Benim hatırladığım kadarıyla Dany’nin düşünecek hali bile yoktu hatta yere yığılıp kalıyordu…Sanki inzivaya çekilmiş gibi anlattın Dany’i :smiley:

İnziva :smiley: hahah
Ben ciddi ciddi öyle düşünüyorum ya. Ölmez.

İshalden ölürse saçma olur zaten.
Yalnız cevap atıyosun bana ama bildirimlere gelmiyo geçen sefer de mention bildirimlere düşmede forum mu bozuldu anlamadım:D:D

Bir çok kere söyledim.Tekrar söylüyorum Daenerys’ın 3 ejderhası yok.Sadece tek ejderhası var.Diğer ejderhaların efendisi yok.

Bence Dany ruhunu üçe bölecek ve bütün tokarlarını hortkuluk yapacak asacak ejderhalarına. O zaman üçüne de binebilir, tek dezavantajı burnu bozulcak.

daenerys’ın hasta olma gibi bu durumu yok zaten saf ejderha kanı hasta olmaz kitapta bi yerde yazıyodu ama anımsamıyorum galiba astapordan kaçan köle ve hasta halk meereen ne geliyodu ve bu konusma toplama kampında geçiyodu.

Benim fikrime gelicek olursak azor ahai jon snow’dur en azında o olmasını çok isterim adam çok çekti eğer kitaptaki haline bilseydiniz sizde o derdiniz dizide biraz ezik durmuş. tabiejderha kanı zımbırtısını dersenez bu durum biraz şaibeli ayrıca ygritte’i ölduren o olmaya bilir kitapta herşeyin karmaşık olduğunu açıkca anlatmıstı yazarımız bunlara karşılıkta bence jon’un ruyası, dany’nin o aptal kulede(qarthdaki) gördüğü sur olayı ve r’hollrun melisandreye gösterdiği görüntüler yeterli olucak

@“Khalakki Sajak” daario’yu niye öldürsün ki :s
sen işin romantizmine fazla dalmıisın ya :smiley: