Baratheon Hanesi

Beyler bu robertin yedek piçleri sahaya çıkamaz mı.ayrıca stannisin nur topu gibi oğlu var.onu kimse öldüremez.renlynin gay olması en çok bize koydu.

LT28h cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yedek piçlerin olması birşeyi değiştirmez sonuçta meşru çocukları değil. Ayrıca Stannis’in oğlu yok.

Var o siyah yaratık

LT28h cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendin söyledin o sadece bi yaratık. Erkek olup olmadığını da bilmiyoruz ayrıca kız olamaz mı yani? Sexist misin :smiley:

P.S: Kesinlikle feminist değilim! :F

Yok doğru diyor oğlu evet hatta tahta da oturur taç da takar çok iyi olur çok da güzel olur.

Ben kitabı anlamadan mı okumuşum ya?
Niye hatırlamıyorum erkek olduğunu, Allah Allah…

Ama stannise çok benziyor.

bunlar kraliyet ailesi ama yoklar ya. joffreynin etrafı , sarayın içi heryer lannisterlarla kaplı. geriye bi stannis mi kalıyor. bunların hiç mi soyları sopları yok akrabaları yok varsa nerede yaşarlar. ?

Çok uzak akrabaları var.Mesela Fırtına Diyarlarında Baratheonlardan yada Baratheon piçlerinden birilerini oluşturduğu iki hane vardı.Bir de Stannis’in anne tarafından akrabaları var.Estermontlar Yeşil Ada’da yaşıyorlar.Estermontlarda tarafsız kalmayı tercih etdiler.Ama Stannis’in bazı kuzenleri onun adına savşıyordu.Şimdi ise Edric Fırtınayı korumak için Davos tarafından görevlendirildiler.

Estermontları biliyordum. onun dışında da baretheon olarak sadece robert ın piçlerinden bahsediliyor. ve kraliyet ailesi olmalarına rağmen çok geri plandalar. teşekkür ederim cevabın için

Geri planda olmalarının sebebi gerçek Baratheonların hükümdarlıkta olmaması :smiley: Stannis olsun orada tertemiz yapar :smiley:

ona şüphem yok zaten :smiley: bir de 9-10 tane çocuk yapsın biraz genişlesinler. :smiley:

Orası işte sıkıntı ya Stannis’te yada Selyse de o konuda sıkıntı var :smiley:

ben bilmem en az 3 çocuk şart. yoksa robert ın piçlerine kalır

Aynen öle fakat ben sorunun Stannis’te yada hiçbir Baratheon erkeğinde olduğunu düşünmüyorum.Jon Arryn reis zamanında o kadar dedi.“Tohum güçlü tohum güçlü.” diye bence sorun Stannis’te değil Selyse’de tohumda ancak bu kadar etki edebiliyor.Adam 2 kere gölge bile doğurttu daha ne olsun :smiley:

Stannis’in kendine doğru dürüst biri bulması gerek dicemde 39-40 yaşında artık. 50 yaşında ölse 10 yaşında çocuk tahta çıkacak. Yine Joffrey 2 olacak. :smiley:

Joffret ensestten doğan psikopat sağlıklı bir çocukta öle bişe olmaz.Bu arada 39 yaşında değil 37 yaşında :smiley: Bana kalırsa Stannis’in çocuk yapması zor.Çare Edric yada Gendry gibi duruyor ama bakıp göreceğiz.

@“Mimar Brandon Stark” gecikmeli cevap. :slight_smile: karısını bırakması ayıp olur şimdi. gerçi stannis in kızı var ama onu da kapatmışlar bir yerlere . ondan da hayır yok. robert ın piçlerine kalacak soyun devamı. belli.

Bence ne varsa STANNİS TE var o yüzden hemen vazgeçmeyelım O hem andalların hemde ilkinsanların gerçek kralı yönetmek için doğmuş REİS:cool:

İçinden bir Usurper çıkması Haneyi toptan kötü yapmamalı bence. Gendry ile devam etmesini çok isterim, ama kitapta Gendry o kadar da yükseltilmiş bir karakter değil. O yüzden Edric Fırtına ile devam edebilir. Yalnız Yedi’nin yolundan sapması Baratheon Hanesi için şu anda çok büyük bir eksi. Benim için değil tabii ki, halkın gözünde bir eksi puan.