Baratheon Hanesi

Evet saydım zaferleri. Üç(3) tane ediyor. Bir tanesi deniz savaşı ki deniz ve kara savaşları çok farklı şeyler, denizde kazandığı savaşlar karada iyi komutan olduğunu göstermez.Bir tanesi ölmüş bitmiş Ejderha Kayası kuşatması. Bir tanesi de savaşmaktan çok pes etmemesiyle kazandığı değil Ned gelene kadar Tyrelleri oyaladığı Fırtına Burnu kuşatması. 16 yaşında zaferden zafere koşmuş Robb Stark gibi adamlar yok sayılırken bu adama büyük komutan denmesi saçmalık yani.

Robert gerçek bir abi olabilseydi (ki ben çok severim Robert’ı) Tywin gibi kardeşini yanında götürseydi Stannis’in kazanacağı nice nice savaşlar olacaktı ama durum bu naparsın. Bazen görevi oyalamak oldu bazende denizde kalabildi yani anlayacağın imkanlar önüne çıkmadı. Robb iyi bir kumandandı ancak iyi bir Kral değildi verdiği kararlar ölümünü hazırladı.

Stannis seride ölürse bu hanenin tek kurtuluşu Gendry.Shireen hastalıklı olduğundan ölecektir büyük ihtimalle.

Stannis Baratheonun topic’i kilitli onun için buraya yazıyorum. Dizide yaşanılan saçmalıklardan sonra üşüyoruz Stannis reis :frowning: biliyorum ki paralel bir evrende westerosun en büyük lordlarından lağım farelerine kadar adalet getiriyosun…

Arkadaş Demir Donanma’yı denizde yenmenin basit bir şey olduğunu sanıyor galiba :smiley:

Baratheonların geyikleri>>> Targ kertenkeleleri
**Kral Stannis Baratheon ateşli silahları Westeros’a getiren kişidir

Aynı zamanda en ateşli tek gerçek kraldır da kendileri. Stannis the Mannis.

@Ser Bronn Benim Stannis sevme nedenim zaten çok ateşli olması. Renly, Jaime, Loras filan halt etmiş erkek güzeli Stannisin yanında <3333

asdfghjskl

Loras’dan yakışıklı olmasıyla beraber, Daenerys’den de güzeldir bence Stannis the reisimiz.

Kalbi güzel be kalbi!!! Anlayamamayazarsınız!!!

KAAAAĞĞĞĞLP

R’hollor’una kurban @Ser Bronn