Bir Krallığın Kaderi: Jon ve Sansa

katılıyorum ama unutma serçelerin arasına da bir yiğen yolladı dizideki sept patlatma olayını nedense kitapta ondan bekliyorum iddia sağlam olsa bile
Dany Quentine i ret etmiş olacak
Aegon Arianne i ret edecek Dany yi beklediğinden yada Dorn nasılsa elimde ben margaery tyrell ile evleneyim diye bilir de Aegon
Böyle bir durumda Doran aa tamam Aegonun iddiası daha sağlam der mi ? 2. bir konu Jon corrintondan başka onun Aegon olduğunu iddia eden kanıt yok o da hasta ve yakın zamanda ölecek belli bu durumda Aegonun iddiası ne kadar sağlam olacak ki hemde Dany ve Ejderhalarına rağmen
ben açılçası Dorndan herşeyi bekliyorum
tabiki yanılma ihtimalimde yüksek

bence tam tersi arianne’yle evlenecek.Aegon toy yeşil bir çocuk arianne erkekleri parmağında rahatça oynatabilen bir kadın.dorne dany’nin quentyn i öldürdüğünü düşünürse ki-bence sırf bu yüzden dany’ye destek vermeyecekler-arianne hem kraliçe olmak için hem de dany’yi tahttan saf dışı etmek için aegon’u kışkırtacak dany’ye karşı.sen tahtın gerçek varisisin falan diye zaten aegon sahteyse dany’le taht için karşı karşıya gelmeleri seriye daha uygun olur bence

katılıyorum ama şuanda tartışma konusu Tommen ölürse Dorn ne yapardan çıktı ki, yakın zamanda öleceğini tahmin ediyoruz. Bu durumda tahtın varisi hatta sahibi ile nişanlı bir Martell varken ben Dorn un Aegona destek vereceğini sanmıyorum. O zaman Jon Corrinton ölmüş Dany nin evlendiği de duyulmuş olur bence Aegon tam uygun evlilik ararken tommen ölürse işler onun içinde karmaşık bir hal almaz mı ?
yoksa benimde baştan beri söylediğim Arrianne in Aegon ile evleneğiydi
Tommen ın ölmesi durumu forumda gözüme sokulunca böyle bir teori oluştu kafamda tabiki yanılabilirimde