Biseksüellik

bazılarında öyle bir ego var ki kendilerini allah ile bir tutuyorlar yada olmak istiyorlar. Allah’ın işi Allah’a. zaten herkes kendi işini baksaydı yapsaydı böyle olmazdı bu.

Bak gelip getirip dinsel noktalara vurun şu konuyu , sonra ben ban yiyeyim ha tamam mı ? -Bence burada off-topic’e küfürsüz ve argosuz dinsel tartışma yeri açılmalı. Bu ne gelen geçen her konuyu dine bağlıyor.

Fazla Dindar birisi Değilim ama Ülkemizin Yüzde 99u Müslümansa bence Dini bilgileri saptırmamak lazım diye düşünüyorum…

Müslüman diye geçinen dinsiz insanlar,bilipte ibadetlerini yapmıyolar yani sadece başlarına kaza veya kötü bir olay gelince tanrının adını anan insanlar biseksüellik gibi elinde olmayan nedenlerden dolayı olan bir sorunla ya dalga geçerler yada ayıplarlar.

%99’un müslüman olduğuna inanıyorsun demek?
Dini bilgileri saptıran müslümanım diye geçinen insanlardır.

“Siz hiç gaz odasına girmediniz galiba?”

Kanatayak bu dünyada yaşadıkça daha fazla hümanist olasım gelmiyor.
Seni öldürdükten sonra hümanist olmaya devam edebilirim ama.

Karınca yangına su götürürken söndüremeyeceğini bilir. Fakat en azından tarafını belli eder. Beni yok edebilirsiniz fakat tarih bir zamanlar çarpık yaşayanların düzen için gaz odalarında geberdiğini bilecek.

Bi dk kim kimin çarpık yaşadığına karar veriyor?
Belli kesime göre de çarpık yaşayan sensin abicim. Mantıksızsın yani.

Kendini avutmak bu olsa gerek. :slight_smile:

başka bir kendini avutma örneği daha.

[spoiler]

“Herkes hak ettiğini bulur!”[/spoiler]

Benden bu kadar. Saygı seviyesinde forum yapmamız için beni artık bu işe karıştırmayın. Kişisel bir kinim yok size. Aslında bunlar hep beynimin oyunları.

Ben Dışardan gözlem yapıyorum içerisi beni ilgilendirmez.Benim anlatmak istediğimi anlamıyorsunuz galiba.Demek istediğim Kuran’da yazıyor "öldüreceksin asacaksın keseceksin böyle"
mantık mı var ya ! Kuran Hiç bir zaman öldür demez sadece sana zarar veriyorsa olabilir bu durum ki biseksüellerin sana ne zararı var.

Kanataayak bilader Hitleri savunup durma şimdi Türkler’e sinir olan Almanların Yüzde 80’i Hitler hayranı

Şu an Türkleri seven Araplar gibi zamanında arkadan vurmadı en azından. Dost gibi gözüken ama ülkeyi sömüren Avrupa ve Amerika gibi değildi Hitler Almanyası.

Araplar çok iyi diye birşey mi dedim ben “Arabistanlı Lawrance” Filmini izledim merak etme

Eğer bir millet kendi sınırları dışında yaşıyor, yaşadığı yerin imkanlarından faydalanıyorsa oralıdır. Yani Almanya’da yaşayan Türkler “ben Türk’üm Alman değilim” diyorlarsa haksızdırlar. Bence.

Ayrıca ben Hitler’i savunmuyorum. Hitler bana göre savunmaya gerek duymayacak şekilde haklıdır. Burada NAZİ propagandası yapmak istemiyorum. Çünkü bu düşünce ne kadar çok kişi tarafından bilinirse o kadar ihanete uğrar. En iyisi siz kendi değerlerinize inanın biz de bizimkine.

Lawrance’a laf yok. Adamın dibidir.

Lawrance mı adamın dibidir ne yapıyorsun sen ya Lawrance olmasa belki Suriye Filistin Toprakları Türkiye’nin olacaktı.

Eee? :smiley:

Bir Moderatör şuraya el atsın. Konu saptı. Ayrıca iyice saçmalamaya başladınız. Herkes istediğine inansın. Önemli olan forumda laf yetiştirmek değil.