Blackwood Bracken Kan Davasında Kimi Destekliyorsunuz?

Ben Blackwood’cuyum

Aegor “Bittersteel” Rivers’ı sevdiğim için Bracken derim… De bunlar niye kavgalı?

valla orası belli degil ama çok eski mevzuymuş.Kan davası yüzünden Brackenlar Blackwood’ların Büvet Agaçlarını zehirliyorlar.Blackfyre İsyanında Kan davası dahada şiddetleniyor

Konu ne nerede bu haneler…

Bunlar Tully sancaktarıdır.Aralarında binlerce yıllık kan davası vardır.Blackwood’lar Nehirova’nın dogusunda Kızıl Çatal’ın kuzeyinde yaşarlar.Brackenlar ise Nehirovanın dogusunda Kızıl Çatal’ın güneyinde yaşarlar.Blackwood ve bRackenlar birbilerine komşudurlar

Eski Tanrıcı ve Brynden kankuzguncu olduğum için kesinlikle Blackwood

Blackwood. :slight_smile:

Hııı düşman köy bunlar :slight_smile: Cukcuklar’la Memikler gibi :slight_smile:

blackwood

blacwood hanesi eski tanrılara bracken hanesi yeni tanrılara inanıyorlar bu yüzden …

Bracken… Çünkü blackfyre isyanında blackfyre ı desteklediler…

blackwood

Eski tanrılara inandıkları için Blackwood

İkisi de eskiden krallıktı bu yüzden kavgalılar diye biliyorum.Blackwood.

Blackwood

Komşuları Brackenlerle, Kahramanlar Çağından kalma her iki hanenin de krallık olarak hükmetmesinden kaynaklı bir kan davası vardır. Bu dava yıllar içinde Bracken Hanesinin Yediler inancına dönmesine yardım etmiştir.

206 AL yılında Kral Toprakları’nda gerçekleşen turnuvada Bracken’ların hayvanı Sör Otho Bracken Lord Blackwood’u köreltilmiş uzun baltayla miğferini ve yüzünü parçalayarak öldürmüştür.

Blackwood hanesini destekliyorum.

Blackwood

Hep at hırsızı Bracken yüzünden

bracken desem taşlanır mıyım
catelyn my father counts jonos bracken amongst his oldest and most loyal bannermen dediği için bracken D’:

Walder Frey’i çocukluğumdan beri tanırım bana zarar vermez de demişti catelyn dkjsjsj

Jonos da sadık değil zaten, Lannister köpeği olmaya dünden razıymış