Blackwood Bracken Kan Davasında Kimi Destekliyorsunuz?

öyle deme ama, bayıldıklarından değil mecburiyetten belki onlar da saman altından iş çeviriyolardır wyman gibi :frowning:

Brackenlar daha akıllı görünüyor o yüzden Brackenları destekliyorum.Bu kan davası kıyamete kadar gitcek gibi.

Asın bunu merhamet diye bağırdığından emin olun.

Ahhahahaha
neyse uzun lafın kısası
bu devirde kan davasıymış, zehirli pide verip ormana götürmelermiş falan bunlar bitmeli artık 300 A.L de yaşyırouz lütfen boru değil

Kahramanlar Çağından kalma her iki hanenin de krallık olarak hükmetmesinden kaynaklı bir kan davası vardır. Bu dava yıllar içinde Bracken Hanesinin Yediler inancına dönmesine yardım etmiştir. Davanın başlama sebebi Bracken’lara göre vadiye de hükmettiği zamanlarda Blackwoodlar isyan ederek bölgeye hakim olurlar. Blackwoodlara göre ise Brackenlar küçük bir lordken zamanla büyüyerek Blackwoodların topraklarını zaptetmişlerdir.

Yıllar içerisinde zayıflayan bu çekişme, 206 AL yılında Kral Toprakları’nda gerçekleşen bir turnuvada Bracken’ların hayvanı Sör Otho Bracken Lord Blackwood’u köreltilmiş uzun baltayla miğferini ve yüzünü parçalayarak öldürmesiyle tekrar canlanmıştır.

Bu çekişmenin en dikkat çekici dönemi Değersiz Aegon döneminde gerçekleşmiştir. Değersiz Aegon’un metresi Barba Bracken’in göğüsleri çok büyüktür. Bu nedenler Bracken ve Blackwoodların ortasında kalan ikiz tepelere Barba!nın Göğüsleri adını vermiştir. Daha sonra Kuzgunağaç Kalesi’ni geçip Mylessa “Missy” Blackwoodéu metres edinmiştir ve tahta göğüslü Missy’ye Barba’nın Göğüslerini vermiştir. Bu çekişme bu iki metresden doğan piçlere de yansımıştır. Daemon Blackfyre ayaklandığı zaman Barba’dan doğan piç Aegor “Acıçelik” Nehir kardeşimin komutanlığını yaparken Missy’'den doğan Brynden “Kankuzgun” Nehir krallığa sadık kalmış ve kral kardeşinin yanında savaşmıştır.

Her zaman ve daima Blackwood

Daha çok Bracken taraftarıyım ama Blackwood sempatimde var.

Blackwood

BLACKWOOD :3
[hr]
KARATAHTA
KARAAĞAÇ

Çok büyük bir darbe yedim şuan.

Niden :open_mouth: ?

Blackwood , karatahta anlamına geliyormuş o yüzden.

@Emr9 wood tahta ve orman anlamlarında da kullanılabiliyor ama Blackwood’da ağaç olarak kullanılmış.

Blackwood diyorum…

Blackwood kesinlikle davasında daha haklı taraf. O yüzden Blackwood.

Blackwood. Brackenlar geçmişte meşru kralları olan Targaryenlere olan sadıklığıyla ön plana çıksalar da Genç Kurt olayında krallarını değil de gücü seçmeleri yüzünden gözümden düşümüş bir hanedir.

sırf lord bracken’in iticiliğinden dolayı blackwood diyorum. ayrıca armaları da pek hoş :stuck_out_tongue:

Her Blackwood denildiğinde göğsüm kabarıyor,gururlanıyorum, üzerime alınıyorum forumda Bracken olsa adresini tespit edip saldırcam o derece gaza geldim.
Kara bir çarşafı boynuma doladım elime oklavayı aldım dışarı çıktım kargaların tepesinde toplandığı ağacı izliyorum.

O bölümü yeni geçtim kitapta. Her iki krallık da kendine göre hakılı bence ama Blackwood hem Kuzey ahlakına sahip hem de adamlarda yön her zaman sabit.Bu yüzden bize daha yakın. Aslında Hos Blackwood’un dediği gibi her Bracken biraz Blackwood, her Blackwood biraz Bracken :smiley:

Blackwood tabi ki.

arkandayım blackwood. davan. davamdır