Bolton Hanesi

Ya bu kadar ince matematik hesaplarına girmeyin, Stannisin adamını gönderip , bana 20.000 paralı asker topla dediği zamanı hatırlıyorum. Yazar bile çok uğraşmıyor asker sayısını hesaplamakla, sonuçta orduya giren var çıkan var, çok ta mühim değil sayı…

Ama Boltonlar tam bir … (geniş ve uzun bir hakaret silsilesi) 'dir… Nefret ,nefret

beyler yanlış oldu galiba.Adam başına derken bizden ölen her adama karşılık karşıdan 5 adam öldü demek istedi gibi geldi bana ve ayrıca 2000 adamın öldüğü savaş ilk bu tywin i tuzağa düşürdüğü savaş değilmiydi.2000 adamını tywin e gönderiyor.2000 in hepsi ölüyor hatta kendiside 2000 adamımı mezarlarına yolladım diyor.kendisi 18000 adamla jaime saldırıyor.Yanlışsam düzeltin.

-1. Sezon Spoiler-
Evet dizide öyle. Fakat kitapta 16000 adamını Roose Bolton’a verip kendisi 6000 adamıyla Jaime’ye saldırıyor. 16000 adam yeniliyor tabiki ama Robb yinede Jaime’yi alıyor.

sanırım demek istediğin starklar(spoiler içerebilir) konusunda bahsedilen olaydı :smiley:

dizi üzerine konuşuyorlardı o yüzden öyle yazdım.Kitabı okumadım bir bilgim yok kitap hakkında.

İlerde çok değerlenicez, şimdiden safları sıklaştırın :slight_smile:

aynen öyle :smiley:

hiç sevmediğim hanelerden bir tanesidir tabii bunun en büyük nedeni de Ramsay Bolton.sahi o niye yoktu bu sezonda ya bütün küfürleri joffrey’e ettirdi,görünseydi hiç olmazsa paylaştırırdık ikisi arasında :DD

daha hiçbir şey bilmezken böyle yorumlar yapmışım aylar önce…
bide şu Roose Bolton ve Ramsay Snow karakterlerini birileri çevirse çok makbule geçerdi :redface:

Boltonlar bana Vlad bişi vardı onu hatırlatıyor.

Vlad derken Romanya Prensi olan Vlad’dan bahsetmiyorsun değil mi
hani şu Kazıklı Voyvoda namı diğer Kont Drakula :redface:

Evet bir fotosu var yollicam birazdan buraya çook benziyor.

haa o diyorsun o zaman ne atacağını biliyor gibiyim =)

Bulamadım sen atsana, forumda bir resim şeysinde konusunda vardı ):

bulamadıysan aynı kişiden bahsetmiyor olabiliriz :wink:
benim bahsettiğim III. Vlad hatta tarih bilgisi iyi olanlar bilir, babası rehin olarak Osmanlılara vermişti, işkencecilikle ünlüdür lakabı Kazıklı Voyvoda’dır çünkü öldürdüğü adamların kanını içtiği söylenir ve senelerce konuşulan Vampir efsanesini yaratır adam :wink:
dur burayı işgal etmeyelim link atim ben sana hatta bunun filmi de var tarihsel olmasada korku ve romantik onuda sinema bölümünde paylaşalım …

Onu demiyorum yani evet bende Vlad Tepeş’i diyorum, ben sana bolton resmini sordum :smiley: böyle draculaya benziyordu roose forumda resim paylaşılan bir yerde vardı :smiley:

ben onları pek benzetmedim ya, bahsettiğin başlığıda ben açmıştım
Roose

Ramsay

aradıkların bunlarda olmayabilir sanırım sen farklı bi çizim görmüştün :smiley:
başlıkta şu: http://forum.gameofthronestr.com/konu-kesfettiginiz-benzerlikler.html

o değilde Ramsay’i oynacak çocuk şu bahsettiğimiz mavi gözlü kısa saçlı çocuk değildir umarım, baksana herifler psycho, o olursa çok hafif kalır ve tumblr bozması genç oyunculardan da gına geldi

Hiç sevmem kendilerini ama sancakları gayet hoştur :stuck_out_tongue:

Hanelerin en babası…

Kendilerini severim. Sancakları da farklı ve orjinaldir.

Stark’lardan sonra “Warden of the North” unvanını hak eden bir hane varsa o da Bolton’lardır diye düşünüyorum. Unvanı aldılar da hatta.

En sevmediğim hane ve aşırı abartılıyor.