Bran Stark

Bran sakat kalmasaydı keşke :frowning:

abartılan birisi varsa dizide arya dır bran’ın abartıldığını bende düşünmüyorum.

bran zannettiğimizden de önemli bir role sahip bence.

Kendisi gece Kralı olabilir mi acaba.

Serinin ilk tanıdığımız karakteri olmasından ötürü belki cersei ve jaimei ilk öğrenen olmasından ötürü ve daha birçok sebepten ötürü bana farklı ve özel geliyor. Robb savaştayken kışyarı lordu olmuştu ve altından kalabilmişti. Eğer George amca birşey yapmazsa Rickondan daha değerli bence.

Bran ve Arya sevdiğim karakterlerdir. İkisinden de büyük işler bekliyorum.
Yalnız şimdi fark ettim, bahsi geçen bölümlere henüz gelmedim -spoileri yedim yani- . :smiley: Şunu diyorum: Bran sur’un ötesinde güç topluyor ama benim teorime göre -henüz o kısımlara gelemediğim için diyorum- kimse onu umursamaz. Yani, kimse kalkıp kırık bir çocuktan bir şey yapmasını beklemez. Umarım George martin umutlarımızı boşa çıkarmaz ve Bran gerçekten de büyük işler başarır…

Kuzeyin tarihçisi olacak bu gidişle. Şöyle Sur’un inşası gibi kısımlar bekliyorum ondan. Merak edilen “Benjen’e ne oldu?” sorusu da sayesinde cevap bulacaktır bence.

En çok Branın ileride neler yapacağını merak ediyorum. Çünkü dizide ilk başlarda pek bir önem teşkil etmiyor gibi görünsede bulunduğu durum itibariyle ilerde çok önemli bir karakter olacaktır diye düşünüyorum. Açıkçası bu durumu heyecanla bekliyorum.

Bran’ı kitapta okurken sıkılırdım şu son kitapta biraz ilgim arttı ama dizide görünce o suratı =) sıkıntı basıyor.Evet önemli bir yeri olacak ama neye hizmet edecek acaba?

bu cocuk bu yeteneğini geliştirdiği takdirde tower of joy’daki olayın aslını öğrenmmek için howland reed’e gerek duymayabiliriz…tamam orada ağaç olmayabilir ama winterfell’de eddard’ın itiraf ve dualarıyla birşeyler anlayabiliriz.

“Nazarın tanrı korusuyla sınırlı kalmayacak. Şarkıcılar, yürek ağaçlarını uyandırmak için onlara gözler kazıdılar. O gözler, yeni bir yeşilgörenin kullanmayı öğrendiği ilk gözlerdir… ama zaman içinde ağaçların ötesini de görebileceksin”
-Lord Brynden “Üç Gözlü Karga”

Bran eski dinin önderi, Jon AA olursa bak sen kapışmaya diye bir merak belirtesim geldi.

Martin en çok Bran’in bölümlerini yazarken zorlanıyormuş. Bunda ilk etken Povlardaki en küçük karakter olması, ikincisi de büyü ve fantastik öğelerle en fazla haşır neşir olan karakterlerden biri olmasıymış…

Bran bana göre bir daha evine dönmeyecek.Bran karakterinin işlevi yeni edindiği gücü sayesinde geçmişe dair bazı şeyleri görerek bize seri hakkındaki sırları açıklamaktır. Maalesef bunun böyle olacağını düşünüyorum :confused:

Bran ve Jon bence birlikte Westeros’u temizleyecekler. Bran dini Jon askeri lider olur önce Ak Gezenleri yenerler sonra Westeros’a barış getirirler?

Bence sadece bi düşünmeli bu çocuk sınırları zorlar da deri değiştirmede son noktaya gelip ejderhalardan birinin içine girebilir mi diye hemen ümit kesilmemeli.

adam yeşil gören + warg ; seride kaderi değiştirme olabilitesi yüksek , ve unutmayın Jon eski tanrılara inanır

bu adam stannis gibi değil kuzeyli adamlar dinlerine bağlıdır , eski tanrıları küçümsememek gerek , rhollor ve öteki yi anıyor melisandre ama branı düşman olarak görüyor ne iş ?

branıde orell sanmasın öyle yeteneksiz değil bran

Bran’ın edindiği güç yalnızca gösterilmek amaçlı olması çok saçma olur bence. Yani o Eski Tanrılar, Ormanın Çocukları ve Yeşilgören ilişkileri göstermelik şeyler olacağını sanmam. Geçmişi görmenin de ötesinde şeyler olabilir. Kanlıkuzgun Bran için, Ağaçların da ötesini görebileceksin diyordu…

Umarım dediğin gibi olur.

Arya diyoki sanki bir ağaç beni izliyordu… Bran :’)