Bran Stark

bu oğlana çok benziorum arkadaşlarım ve öğretmenlerim benzetti ve bu çocuğuda seviyorum onun gibi sihirli olmak isterdim ama yürüyememesi kötü oldu ben yine sihirli oluyum ama yürüyebiliyimde isterdim yinede starkların çok sevdiğim bi çocuğu bu çocuk çok seviyorum yaa harika biriiiii çok üzlüyorum

teşekür ederim evet ama saçım kısa bi gün size güvenirsem fotomu atarım saten artık stark oldum cesurum istesem şimdide yollarım feysten

bişey dicem stark seçtim ama hala kırmızı su damlası var yoksa aranıza kabul edilmedimmi

Arkadaşlar Kışyarının altındakı tünelleri geçmişi görebildiği için öğrenmesi ve yaz sayesinde Stannis se gösterebilr mi acaba bir fikri olan var mı ?

Arkadaşa Allah sabır versin o zaman. Allah onu tipiyle sınıyor. .s.s

Ah birde yürüyebilse… Tadından yenmez :smiley:

Karanlık gece çökünce diyara
Ufuktan kuzeye bakacak ahali
Onları korumaya yemin eden kralların
Sadece çığlıklarını duyacaklar

Sonra bir ışık doğacak kuzeyden
Hatta surun ötesinden
Üç gözlü karganın içinde
Bir Stark belirecek

Asla yürüyemeyecek o
Lakin süzülecek kanatlarıyla
Ötekiler geldiğinde karanlık gecede
Işığı diyara o getirecek

Yapımcılar her bi haltı değiştiryorlar bari şu çocuğu da yürütsün zalımlar

Olmaz öyle şey.

Tyrion geldi bu çocuk at üstüne binsin diye düzenek hazırladı. Hey gidi günler be. Anası da geldi kaçırdı Tyrion’u. Where was adalet???

suçlular Eski Tanrılar’a hesap verdiğinde Bran Stark orada olacak, yürümek nedir ki…

Uçacağını duyduğumda benim de aklıma nedense ejderhalar geldi. Ama varg olarak değil. Onunla birlikte uçacak diye düşündüm. Bu benim yorumum tabi ne olacağını bilmiyorum henüz. Arya gibi Bran’ın da dizideki seyrini çok merak ediyorum. Beklentim büyük umarım hayal kırıklığı yaşatmazlar.

Bran için yorum yapmadığıma inanamıyorum ki serinin en fantastik, en sevdiğim karakteri. Kendisinden beklentim büyük ve gerçekten zevkle defalarca okuduğum bir POV. Bilmiyorum harcanır mı Robb gibi en son istedigim şey bu olur herhalde seride.

Senin nickinde bir zamanlar Bran idi :D. Onun dışında ben de severim kendisini ned ve robb ölürken bu çocuk yaşıyorsa bir iş vardır o işte.

Evet Bran eski nickim :slight_smile:

ned starkın reenkarne olmuş hali ricckonda benjen , eğer dediklerim doğruysa ned gizlice yaşayan bir derideğiştirendi :stuck_out_tongue:

Kralların Çarpışması 2. kısımdaki ilk Bran povunda Jojen gördüğü bir yeşil rüyadan bahsediyordu. Branın ve Rickonun öldürüldüğünü söylüyordu Brana. eğer yeşil rüyalar gerçekten yalan söylemiyorsa Bran ve Rickonda gidici olabilir.

O theon un ciftlikteki cocuklari yakmasi olabilir. Sonucta millet bran ve rickon diye biliyodu o cocuklari