Bran Stark

Dany’nin kayıp olan ejderhasını yöneteceğini düşündüğüm wargtır Bran. Dizide birkaç saniye de olsa Drogon’un Westeros’un üzerinde uçtuğu görüldü. Benim Bran’dan beklediğim bu açıkçası.

utanmaz bran :stuck_out_tongue: dediğin gibi olabilir benim de aklıma hep geliyordu.

sen tut taa Meeren’deki ejderhayı Westeros’ta uçuyordu diye göster. Daha adam Gölün karşı ucuna yüzemiyor, sen Dar Deniz’i geçirtmişsin.

Allasen göster şu kısmı bana dizide.

Westeros’da kentleşme oldu da bize mi söylemediler.

Arya POV’larını oku. Westeros’ta çoook az var taş çatılı ev. Çoğu ev, tamamen tahta.

Böyle bir yer ancak Astapor olabilir…

Drgon o kadar büyük değil.

bildiğin bizim mahalle orası.

Googlea “the dragon flying over kings landing” yazıp bakabilirsin, yine de orası KL midir bilemem sadece böyle olduğunu düşünüyorum.Üstelik sezon finalinde Bran üç gözlü baykuşun yanına vardığında ordaki dayı “Asla yürüyemeyeceksin ama uçacaksın Bran” demişti sanki:D

Bran zaten uçuyor?

Ejderhayı warglayacak olabilir diyorum yani…

Baykuş deil kuzgun :slight_smile:
Bran povlarını okurken bir tek ben mi sıkılıyorum…

Nasıl sıkılırsın ya çok güzel bence :s

Sürekli şöyle oluyorum…
Aynen, Eski Tanrılar, Bran ućuyor, evet evet Bran warg…

Brandon bir Warg’dan daha fazlası…

Kesinlikle katılıyorum

the lion still has claws

Çok şey beklememek lazım aslında. 2. kitapta Jojen yeşil rüyalarını anlatırken Bran ve Rickon’ın beraber kışyarında öldüğünü gördüğünü söylemişti sanırım. O rüyaların yanlış çıkmayacağını vs.

Hatırladığım kadarıyla Jojen, Kışyarı’na denizin geldiği ve insanların boğulduğunu görüyordu. Ki bu görüsü de oldu. Theon denizi temsilen geldi ve insanları öldürdü.

İmkanın varsa bahsettiğin yeri kitaptan alıntılar mısın?

Sonuçta sahte de olsalar Bran ve Rickon kışyarın’da öldü. Aynı kışyarı’na denizin geldiğini gördüğü gibi.

Bu bahsettiğin oldu zaten. Theon’un çifti çocukları öldürüp yakması. Ama yeşil rüyalar hiçbir zaman kesin olmadığı için Jojen bu rüyayı Bran ve Rickon’a yordu.

Unutuldu gitti garibim hem grrm çok az yazarak unutturdu hem de dizide yer verilmeyerek.

Dizide Bran iyi yok olsa kitaptan spoiler yeriz ama dediğin gibi Martin son kitaplarda dahaha çok yer verilseydi bu durum olmazdı