Bran Stark

Bugün oynanan bölümde kendine güveni ve karakteri ile Bran’in de artık büyüdüğünü gördük.
Çocuk gibi değil de bir üstat gibi konuşması dikkatimi çekti. Artık jon’un yanında olmasını ve ona danışmanlık yapmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Çıkmamasını dilediğim.Her sahnesi sıkıcı olan tek karakter olabilir.(Sam bile bunun kadar sıkıcı olamadı.)

Bu çocuğun konuşması bana nedense Melisandre’yi hatırlattı. O bir anda normalde bilmeyeceği şeyleri söyleyip insanları etkilerdi.

Bu çocuk ne zaman yeteneklerini kullanıp bir şeyler yapacak? Seri bittiğinde mi? Acaba Benjen’i Jon’a Bran’mi gönderdi?
Hayır adam Türksat 1C uydusu gibi kullansanıza be kardeşim, nasıl bu kadar yavaş ve muğlak akar.

Bende anlamiyorum. Eni sonu 7 bolum kaldi bran nedir bilmiyoruz. Ww amaci ne? Branla baglantilari var mi? Sadece teoriler var ortada. Bu saatten sonra da isleyemezler brani.

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk

Bran’in olayı dizi de artık Hold The Door sahnesi gibi yani bu çocuktan bir şey olmaz artık bu ne sıkıcılık ilerlemez bunun hikayesi dedikçe bir olayı çıkıyor ve ‘Serinin kilit ismi Bran yav çok büyük şeyler başaracak’ bu çocuk diyorum. Bütün algısı bana göre böyle. Tabii dizinin bitmesine de bakıldığında çok az kaldı. Bran rolü için bayağı az zaman ayrılıyor gibi. Bakalım hala bekliyoruz

Bran merak edip de IV. Aegon neler yapmış bir dikizleyeyim derse vizyonu bitip kafasını kaldırana kadar Akgezenler değil Westeros’ u, Essos’ u bile işgal etmiş olabilirler. Sevgili Bran, biliyoruz gençsin, meraklısın, ama lütfen IV. Aegon dönemine pek takılma, orayı dikizlemeye ne senin, ne de Martin’ in ömrü yetmez.

Açık ara dizinin en itici oyuncusu tarafından oynanan karakter.Hele bir sesi var ki acayip berbat.Çocuk küçükken yüzü ve sesi şahaneydi.Büyüyünce korkunç bir değişime uğramış.

Şimdi tüm olanlar, doğanlar, ölenler Bran’ın suçu mu? Acaba Ned ve Catelyn’in Bran’ı yaptıkları gece anası ve babasını da dikizledi mi? Peki sonra izlediği tüm çiftler içinden bir favorisi oldu mu ? Kafamda deli ve tehlikeli sorular var :open_mouth:

Branni allahla değiştirirsen sonu haram şeylere gidiyor kardo. Yapma.

Bu bran ne pis bir şey ya :joy:

Haram!
Haram !
Haram laflar, günah şeyler bunlar kafir!

Dine laf yok sarışın mahmut :neutral_face:

Sarılığımı kıskanma sarı çocuk.

Özledim lan seni Mahmut Meliscimm

Özlediysen konuş, mesaj at, yaz canım kardeşim :3

Bran’ın altında yazdım işte :joy: deniz kızı teorisini devam ettirmeyi düşünüyor musun

O teoriye eklenecek çok şey var fakat insanların akıl sağlığı+ tartışma ortamında bu teorinin saçma olduğunu savunanları rezil edecek kadar kesşn olan kanıtları sunmak istemediğim için etmeyecek.

Üzüldüm :confused: bir sonraki kitap için ne diyorsun peki

Mormontların Tormund ile sevişmesine ne oldu ? Geliştirme aşamasında herhalde.