Buraya Neler Oluyor?

Buraya geldiğimden beri gördüğüm şeylerin ilki bazı arkadaşlar sataşma içerisine girmeleriydi. Bu konuyu aslında açmayı ne zamandır düşünüyordum ama artık iş çığrından çıktı. Önceki dediklerimi yine tekrar söylemek istiyorum oda burası bir got fanı sitesi o halde neden herkes birbirine sataşma iftira veya sert bir şekilde konusuluyor onu anlam veremiyorum. Ben stark hanesini tuttugum kadar koyu bir gotcuyum da … Tabi ki eleştiriler olabilir insan düşüncesini söyleyebilir ama sankı affedersiniz burası bir düşman sitesiymiş gibi herkes birbirine saldırıyor. Sevgili yöneticilerden rica ediyorum lütfen buna artık bir dur diyin … Üzülüyorum got fan sitesinin böyle olmasına insallah kendimi ifade edebilmişimdir.

Saygılarımla …

Sağda “rapor” butonuna basıp şikayet edebilirsin bu şekilde konu açmana gerek yok zaten görüyorlar. Rapor butonunu kullanın.

Ne yazıktır ki her mesajı okuyamıyoruz. Gerekli mesajı açıklayıcı bir şekilde raporlarsanız gereği mutlaka yapılır.

Forum yöneticilerinin ve kuralların biraz daha sert olmasını isterdim. Belki de ben banlanmamı gerektiren birçok şey yapmışımdır. Burada amacım sadece yöneticilere laf atmak değil. Ucu bana da dokunsa yöneticilerden biraz daha acımasız olmalarını bekliyorum. Sanki forumda yönetici yok gibi geliyor bana ve maalesef sayı olarak da yeterince yönetici yok gibi.