Büyük İmparatorluk

Arkadaşlar Westerosta Büyük Bir Kutsal Roma Tarzı İmparatorluk Kuruyorum Hedeflerim Boğaza Bir Kanal yapmak , Essosa Koloniler Kurmak , Demir Banka Karşı Rakip Bir Banka Kurmak ve Hisara Karşı Yeni Bir Bilim Atolyesi Kurmaktır.bizim yanımızda olan her zaman kazanır. Şu Anda DemirDoğumlu Kralı @Muratkocak ve Andalların, vadinin , Boğazın kralı ve İmparator olarak ben varım bize katılmak isteyenler mesaj atsın

Forumun Enleri

katılsak size ejderhalar üstümüze hucum eder mi :smiley:

Yok Merak etme ejderYalara karşı atolyemizde silahlar bulucağız

tamam ı zaman :smiley:

yedi krallık zaten hre’nin bir kopyası. tek fark agnatic-cognatic bir yapıya sahip. hre yapmak için sistemi elective yapmak yeterli olacaktır. ve imparatorluk diye adlandırmışsın.

“Bu kendine Kutsal Roma İmparatorluğu diyen ve demeye de devam eden yığın, hiçbir şekilde ne kutsal, ne Roma, ne de bir imparatorluk.”

İşe yaramaz. Rahmetli peter spufford ve öğrencileri ile konuştuyduk. O kadar büyük bür kıtada ortaçağ anlayışı ile bir ekonomi dönemez. Geyik konusu biliyorum ama, olmuyor.
Bu serinin feudalizmi bir imkansızlık.
Westeros bir imkansızlık.

Arkadaşlar yolda gelirken lys civarında üstad marwin i yakaladım bana yeterli para yeterli malzeme ve kurban için yeterli sayıda üstat ona verebilirsem gemilerimiz ateş geçirmeyecekmiş yani dany için endişelenmeyin dany westerosa gelmeye kalksa bile starwolfun yeni bilim atölyesinde üretilen silahları benim gemilere takip dany i hallederiz ayrıca buna bile gerek kalmayabilir moqqoro benin kanla ejderha borusuna sahip olabileceğimi söyledi ama kurban olarak marwini istiyor ama şuan çelişki içerisindeyim. yanmayan gemileri ? Gemileri yakan ejderhalar mi ? Bilemiyorum ama ikisini birarada idare etmeye çalışıyorum

Hocam Harita Böyle Nasıl

@fecr hangi unvanla İmparatorluğuma katılmak istiyorsun

İkisinide Getir Sen İkiside Lazım
Çabuk gel Kanalın Temel atma törenine yetiş

haşmetmaap ne uygun görürse :blush:

Bir karar Aldık Ve martı kasabasını geliştireceğiz bilim akedemisini ve bankayı buraya kuracağız seni buranın leydisi yapıcam bu işlerden sen sorumlu olacaksın :slight_smile:

Westeros’un kaç km kare olduğunu düşünürsek bir liege in bu kıtayı yönetmesi imkansız gibi bir şey reelde. Ancak Azam Lordlarının kullanılmasıyla romanda hiç mi hiç sırıtmıyor. Zaten %100 gerçekliğe de ihtiyaç yok.

olur olur oradan yürürüm ben :smiley:

Kanal Arryn Açılışına senide beklerim yanında gümüş makas getirmeyi unutma :slight_smile:

altın olacak :smiley:

Tamam istediğini getir istersen börek makası getir :slight_smile:

O hali ile de tutmuyor

Mesele aslında büyüklüğü değil, büyük bir coğrafyanın yönetilebilmesi için otorite şart. Öyle ufak bir köy liderinin bile hakları elinden alındığı vakit vay efendim bu topraklar bana şundan şundan kaldı siz nasıl alırsınız muhabbetinin döndüğü bir coğrafyada Westeros gibi devasa bir kıtayı bırak ufak bir yeri bile yönetemezsin :smiley:

Westeros Kanalı’nın yolu

unnamed

indir%20(1)

Gece Gündüz Çalışan Emekçi İşçilerimiz