Büyük İmparatorluk

Westerosda hanelerin en büyük mantıki sorunu zamanla ilgili. Hikayenin dinamikleri ele alındığında ve hanelerin çok hızlı şekilde konumlarının düşüp, yok edildiği somut örnekler varken her hangi bir hanedanın 5000 ve ya 8000 yılı geçtim 1000 yıl boyunca bırak güçlü kalması, valığını sürdürmesi bile imkansıza yakın ihtimal.

Aslında bazen düşünüyorum da yazar bunu o ailelerin totem sahibi olmalarına bağlar mı? Bu ailelerin çoğu ilk insan kökenli. Büyük ailelerin(Lannisterlar dahil) kalelerindeki büvet ağaçları kesilmiş değil. Hayvanlı atmalarda de warglığın ön planda olduğu kültürde tesadüften fazlası olabilir.

Özellikle andal istilasına rağmen nasıl o aileler sabit kaldı anlaşılması zor. Yabancı istilalarda istilacıların yerel halkın kültürünü benimsediği çok olmuştur sma yönetici sınıfın ayni kalmasının örneği muhtemelen yoktur ya da en iyi ihtimalle bir zamanlar kral olanlar ufak bir Lordcuk olur.

Nice Hainlik Nice İhanet ( @fecr ) Görsekte Kanalı Tamamladık westorasa hayırlı uğurlu olsun

diyarın özelliği ihanet :smiley: kanal tamamlanmış mı bak bakim pek bir saf çıktın sen :smiley:

majesteleri bana da bir vazife uygun görürseniz sağlığınıza duacı olurum

Sana Kutsal Bir Vazife Vericeğim Evladım, Dağ Klanlarıyla sana sağlıyacam orduyla savaşıp yeniceksin her kabile reisinin oğlunu rehin olarak alıcaksın

Sağolun majesteleri. Onları bize bağlayacak dediklerinizi yapacağım.