Buz ve Ateşin Dünyası kitabı yorumları

Bende aldım kitabı ön satıştayken kalın kapak olmaması beni de biraz üzdü açıkçası kitabın cilt kısmında biraz yırtıklık oluştu bile. Çevirisi çok kötü değil çok takılmadım çoğu bildiğim olaylar olmasına rağmen akıcı biçimde okudum. Bu evrene ilgi duyuyorsanız bence alın fiyatı da ingilizcesinin fiyatı ile karşılaştırdığımızda yarısı kadar az.

80 küsur lira istiyorlar kitap için ama 1. sınıf kalitede baskı yapmaktan mı çekinmişler? Bence çok saygısızca bir hareket.

Neyse ki ilk çıktığında ingilizcesini almıştım. Sıkıldıkça alıyorum hahaha. Veririm belki birine bir gün.

kitap bugün elime geçti. Diğerlerinin aksine beğendim. Çizimler harikaydı. Daha okuma fırsatı bulmadım ama ne bekliyorsunuz ki ? diye sormak istiyorum beğenmeyen arkadaşlara. Hangi kitap istediğimiz gibi çıktı? Biraz yetinmeyi bilmeliyiz. Hiç bir kitap çıkmayabilirdi de. Ben diğer kitapları da çıkarmalarını isterim. pdf şeklinde okumak sinir bozucu çünkü

Milletin derdi o kadar para (80 küsur az buz değil) verdikten sonra çeviri hatasının olmaması ve mükemmele yakın iş çıkarmaları… 15-20 lira verip de böyle hatalar olsa koymaz da 80 lira bayılırsan adama koyar kardeş. Biz de parayı ağaçta yetiştirmiyoruz, bu kadar para talep ediyorsan adam olup adam gibi iş çıkartacaksın.