Catelyn Tully Stark

Kocasının günahını hiç suçu olmayan masum bir çocuğa çektiren cadaloz üvey anne haklı öyle mi?Yemezler.

Ned keşke bir değil iki adet ikiz piç oğul getirip evinde yetiştirip büyütseydi.

@arminius bana yazımın neresinde Catelyn haklı dediğimi gösterir misin?
Ne yazmışım: bunların hiçbiri onun yaptıklarını haklı çıkarmaz tabiki de ama yine de onun yaşadığı durumu düşünerek yargılamak lazım. Burada sadece empati yapılmalı dedim. Bence de yaptıkları doğru şeyler değildi. Özellikle Jon’a Bran’ın yerinde sen olmalıydın dediğinde çok üzülmüştüm Jon için. Ama Catelyn’in bu kadar sert yargılanması da doğru değil.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kitapta ve dizide ölümüne ağladığım tek karakter. Muhtemelen tek olarak kalacak.
Serinin en iyi en muhteşem kadın karakteridir gözümde. Povlarını hayranlıkla okudum hala tekrar tekrar açıp okuyorum. Neyse ki hikayesi yarım kalmadı Taşkalp olarak geri döndü. Kesinlikle diziye yansıtılmalıydı bu olay
Edit:Önceden buna benzer bir şey yine yazmışım arada Cat sevgi patlaması yaşadığım için yine yazdım :smiley:

“ “Gerçekten o kadar kötü bir şey miydi iyi bir eş olmak? Çocukluğundaki hayal kırıklığını anımsadı, Eddard Stark’ı gördüğü ilk zamanı. Onu ağabeyi Brandon’ın genç bir modeli olarak hayal etmişti, ama tamamen yanılmıştı. Ned daha kısaydı, yüzü daha çirkindi ve çok iç karartıcıydı. Yeterince kibar konuşmuştu ama sözlerinin arkasında, Brandon’ın neşesi kadar vahşi öfkesini, Brandon’da asla olmayan soğukluğu sezdi. Hatta onun bekaretini alırken bile, aşkları tutkudan daha çok bir görevdi.” ”

• Catelyn Tully

Bu hangi kitapta geçiyor?
Bir de deli gibi merak ediyorum ama spoiler yemek de istemiyorum bir yandan , Jon ile Lady Stoneheart karşılaşıyorlar mı :smiley:

Kılıçların Fırtınası kitabında geçiyor.Kısım 2 ilk Catelyn bölümü.

Jon ile Lady Stoneheart karşılaşmadılar.Biri Surda,diğeri Nehir Topraklarında.