Catelyn Tully Stark

Bir söz vardır. Dostunu yanında tutacaksın. Düşmanını daha da yakınında tutacaksın. Bolton’un emrindeki askeri Lord Karstark yönetseydi, Ne Kızıl Düğünde Boltonlar rol oynayabilirdi, ne Lord Karstark idam edilirdi. Ama öykünün gidişatı için gerekliydi bunlar maalesef.

sımdı karstark gorulduğu gıbı normal bırısı duygularına cabuk yenılebılen bu yüzden zaman zaman sağıklı dusunemeyn bırı Boltona baktığımızda da tam tersı ayrıca stratejık zekaya da sahıp bence komutanın ona verılmesınde bı hata yoktu

Roose Bolton Kuzey ordusunu yönetebilcek en iyi adamdı,yenilgisinde bile çok az bir kayıpla geri çekildi ve Tywin Lannisteri oyaladı,ama ne yazık ki başka planları vardı.

Ya ben bayılıyorum bu kadına. Cidden, nereden geliyor sevgim bilmiyorum -belki azımsanmayacak bir kesim tarafından sevilmemesinden kaynaklanıyordur. Asil bir kadın öncelikle, belki serideki tek leydi gibi leydi. Jon’u sevmemesini eleştirenleri de başından beri anlamıyorum :Ç Kızıl Düğün’deki hallerine epey bir üzülmüştüm, Ned’le iç konuşmaları falan… Ayrıca kitapta cidden ürktüğüm ilk sahne de Lady Stoneheart hallerine aittir.

OMG!
Kayıp ikizimi buldum sanırım <3

Böyle düşünen başkalarının da olduğunu bilmek güzel :smiley:

Bu forum bir Catelyn sevdalısını daha kaldırmaz :(((

Hadi ya…

Valla sevebilme ihtimalımle ilgili bir konu açıyım dedim, aklıma hiçbirşey gelmedi :smiley:

leydi taşyürek olduktan sonra en tehlikeli karakterlerden biri oldu bence hem herkes onu öldü biliyor bu onun için bir avantaj olabilir , her neyse ileride leydi taşyürek ve arya nın karşılaşmasını istiyorum ikisi bir olursa kimse karşılarında duramaz herhalde :smiley:

Beric hayat öpücüğünü verip onun için son ölümünü yaşamasa daha iyiydi. Yine de Karabalık’la omuz omuza vererek Frey’leri temizleyecekleri günleri ummak da iyi.

Keşke saç rengini hep bu bölümdeki gibi yapsalar. Gerçek bir kızıl. Ona da yakışıyor.
Michelle Fairley bu bölüm çok güzeldi .

Bölümler arasındaki fark! …hmm… yok bulamadım kelime ama iyi bişey olsa gerek… :slight_smile:

Şaka bi yana ışık açı çok değiştirir görüntüyü , hatta iddiasına bile girebilirim; en yakışıklı bulduğunuz kişiyi, sadece kamera açıları ve ışık rengiyle oynayarak en çirkin gösterebilirim… Son bölümde arkadan çok iyi ışık vardı saçları bariz göründü ama çoğu zaman gölgede saçlar bağlı oturuyor…

@“Gökbeyi” aynen dediğin gibi. Orda arkadan vuran ışık önemliydi.
Ama ilk sezonlarda saçlarının daha koyu olduğuna emin gibiyim.

Bu sezon genel olarak açmışlar sanırım.

“Madem bir kadının kollarına düşecektin,o kollar Margaery Tyrell’in olamaz mıydı oğlum? Yüksek Bahçe nin gücü ve zenginliği gelecek mücadelenin kaderini değiştirebilirdi. Ve belki Boz Rüzgar da kızın kokusunu severdi.” Catelyn Stark anneler çocukları için neyin doğru neyin yanlış olduğunu herkesten daha iyi hisseder.

Westeros’un en güzel annesi, Anneler günün kutlu olsun :’)

the Anne.

Hey Anne, anne…
Çocuklarının sana ihtiyacı varken ne arıyorsun savaşta?

Muhteşem come back yapacak bir karakter.

Catelyn “Tully”