Catelyn Tully Stark

Hoşçakal Westeros’un en güzel annesi :’(

Dizideki ölümü berbattı… Sevmem bu karıyı.

yine de “karı” ifadesini uygun bi kelime yapmıyor bu.

USUYORUZ Anne! :frowning:

gelde şimdi bu kadını sevme…

ölmesini en çok istediğim 5 karakter arasındaydı. maalesef hala öyle :confused: Walder’ı tehdit edişini komik buldum çünkü yani adamı çok iyi tanıyo yani, tepki bile vermeyeceğini bilmesi gerekiyodu, napsın uğraşıyo oda yazık :))

ühühühühü :’(

RW Cat ile alakalıydı bence… Cat ölmese atlatabilirdim ama…

Tully onurum dedi ya orda

ne kadar iyi bi oyuncu olduğunu anladım ablamızın.

abe kaynana nereye böyle :frowning:

–Spoiler–
Kuzeyin annesi… Kuzey seni de unutmaz.

İşte bu… Bu kadın mı çocuklarını umursamıyor ve gücün peşinden gidiyor! Kadın resmen kendini paraladı son oğlu yaşasın diye, öyle ki kendini lord frey’e bile teklif etti.

Her şeyden önce bir ‘anne’ olan kadın.

Keşke Robb kadar diğer oğullarına da sahip çıksaydı.Tamam Robb ilk oğlu ve tecrübesiz olduğu için savaşta yanında oldu.Ancak daha değerli olan iki oğlu Bran ve Rickon’un yanında Kıştepesinde kalmalıydı.

Robb bunun hiç bir tavsiyesine uymadı.Theon’a güvenme dedi.Onu babasına gönderdi.Kuzey kaybedildi.
Freylere verdiğin yemini unutma dedi.Robb ilk gördüğü kızı yatağına ve hayatına aldı.Joffrey’i kontrol edemeyen Cersei gibi oldu.

Kendisi de iki kızı için en değerli mahkum olan Kral Katilini salıverince hepten bütün kozlar kaybedildi.

Daha değerli ?
arminius ortalığı karıştırıp gidiyorsun.

Bana göre serinin en zor hayatı olan karakteri.ne dany ne de stannis,cateleyn’ninki en zoru.

Keşke Juliette Binoche oynasaydı u.u

Artık sınır yok. Amacına ulaşmak için herkesi ortadan kaldırabilir

Her yerde Catelyn “Tully” demekten bıkmadım.

Catelyn’e nötrüm ama Leydi Taşyürek şu seride Doran’dan sonra en sevdiğim karakter. 6. kitapta kendisini doğru düzgün görebilmeyi çok istiyorum.

arkadaşlar bence leydi stark kardeşlikle birlikte süpriz hamleler yapıcak ve nehirovayı freylerden koparcak
kış geliyor ve adamlarına bir üs lazım

robb bu kadın yüzünden kaybetti