Catelyn Tully Stark

Önce Bran sonra Sansa ve Arya ardından yavru kurtların öldüğü haberi.Ve son olarakta gözlerinin önünde ilk oğlun ilk gözağrının Kuzey Kralı Robb unun delik deşik edilip kalbine bıçak sokulması…
Seninde Analar Günün kutlu olsun Catelyn Stark Tully senin de…

Kuzey unutmaz.

Frey’lerin kökünü kazıyacak bu kadın.Rickon’dan da bir atak bekliyorum.Eğer Davos Rickon’ı Kuzey’e getirebilirse bütün Kuzey birlik olur.Demedi demeyin.

Yanılmıyorsam Sancaksız Kardeşliğin Anguy isimli mahir okçusu Nehirova’ya sızmıştı. Bu emri ya Lady Stonehearth ya da Blackfish verebilir. Buradan ise Sancaksız Kadeşliğin Nehirova’yı üs olarak kullanmak için ele geçireceği çıkarılabilir. Bunu da herhalde 6. kitapta görürüz.

İki kizi da takma isimlerini onun adindan esinlenerek takmislardir.
Arya> cat
Sansa > alayne
Beraber okursak catelyn
Bu da boyle hos bir ayrinti

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lord Bealishi De öldürecektir ve bunun ardınan ikinci ölümü öz kızı Leydi Sansa tarafından olacaktır

Açıkcası en sevdiğim karakterlerden biridir. Yaptığı her şeyi çocuklarını korumak için annelik duygusuyla yapmıştır. Povlarını okurken de çok eğleniyordum. Lady S halini bile seviyorum karakterin. Aşırı havalı. Lord Frey artık ölür umarım.

Hiç sevmediğim bir karakter.Kötü bir anne ve korkunç cadı bir üvey anne.Normalde Kışyarından hiç çıkmaması gerekirken seride ortalığı karıştıran olayları bu başlatmıştır.

Önce kocasının Kral Eli olması için ona korkunç baskı yapmıştır.Ned güney uzak durulması gereken bir yılan yuvası diye temkinli davranır.Anlayışlı bir eş kocasının kararlarına saygı duyar.Ancak bu ise Ned’in başının etini yeyip görevi almasında büyük rol oynamıştır.
Tyrion’u kaçırıp Lannisterlar ile kuzey-Nehirova savaşını başlatttı.Sonra cüceyi elinden kaçırdı.Kocasının ölümüne giden süreci ateşledi.Savaş zamanında bir türlü Robb’u dizginleyemedi.Yanlış kararlarını engelleyemedi.Oğlunun da ölümüne giden yolu hazırladı.

Kuzeyde kalıp küçük çocuklarına bakması ve elinin hamuruyla erkek işine karışmaması gereken biriydi.

Beyler :((((((((((((((((

Jaime ye vurduğu sahneydi sanırım

Gerçek bir anne. Adını duyunca bile hüzünleniyorum.

Aldığı yanlış kararlar ile kuzeyi çok büyük çıkmazlara sürüklemiş bir karakterdir. Kendilerinden hiç haz etmem. LS karakterini ise nedense seviyorum. Seri sonunu göremeyecek bir karakter bence.

Gereksiz Bir Karakterdi Bence , Ama Şu Jaime Lannister Denen Kendini Birşey Sanan Yemin Bozanın Kellesini Keser Umarım.

Kızıl Düğün’de bu abla ölürken castemere yağmurları yerine Kibariye - anne.mp3 çalcaklarmış da Kiboş telif haklarını saklamış.

R’hllor düşmanımın başına böyle bi anne vermesin… Öldüğünde sevinmiştim, oysa yiğit Beric canından oldu bunun yüzünden… Freyleri sevmem ama bi alkolik frey’i astığında nefretim katlandı adamın ne suçu vardı pis şeytan

Theon u göndermek en büyük yanlıştı kanımca kuzey bomboş ve balon u kalesinde bekleten tek şey prensi o da eline geçince direk saldırdı tabii kuzeye annesini dinleyip göndermemesi lazımdı illa elçi göndermek istiyorsa Karabalık( her ne kadar ihtiyacı olsada) , Rodrik Cassel yada önemli bir kişiliği göndermek en doğrusuydu.

Açıkcası ben Lady Stoneheart dan çok Brienne Jaime ikilisinin ne yapacağını merak ediyorum.

Konu için teşekkürler bu arada…

Serideki en acinasi karakterlerdendir. Kuzey unutmayacak :’(

serideki en ezik karakterdir. Hisar senin yaptığın hataları unutmayacak

LS serideki en karizmatik karakterdir. Öylesine geri döndüğünü düşünmüyorum, gidişatı da fazlasıyla değiştirecektir bence.

oo LS adamdır. Catelyn ise kadındır. Hem de fazlasıyla kadındır…

Kendimi ömer üründül gibi hissettim alksjfşajfasfaasgfa