Cersei Lannister'ın Kehaneti

Margaery ?! Margaery zina yapmadı. Okumadın galiba kitapları. Sahte suçlamalar onlar.

Pycelle ay çayı istedi benden diyodu,onlar da mı yalan?

kargaların ziyafetini okudum en son . orda şarkıcı zevk veriyodu felan yazıyo.

Adamı öldürcekti kadın daha ne yapsın ?!
Ay çayı isteyebilir hem ! Belki düzene sokmak istiyor şeyini…
Belki başkası için istedi. Ama evet. Ay çayında bir iş var. Margaery gidip Pycelle’den isteyecek kadar salak değil. Ya adam korkudan dedi ya da başkası için ya da şeyini düzene sokmak için.

Harbi nerenizle okuyorsunuz ?! Cersei kendi yaptı listeyi… Ayıp.

onları Cersei zorla söyletti de ay çayı yalan mı gerçek mi bilmiyorum.

HEPSİ YALAN ARKADAŞLAR
OKUDUĞUNUZUDA MI ANLAMIYORSUNUZ.
Ay çayında var bir iş ben de çözemedim. Ama Margaery at sürdüğü için kız değil -_-
Yoksa ne zinası ?!

@“Willas” Yok abi,ben seni anladım.
O suçlamaların sallama olduğunu da biliyoruz heralde.Ama Pycelle hiçbir zorlama olmadan direk ay çayı istedi deyince şaşırmıştım.
Evet,onda bi iş var.Bir sürü başka üstat var sarayda,gidip özellikle Pycelle’den niye istedi?Şaşırmıştım ben.

zina yapmasada tyrellerin kökeni bahçıvan. kral olma gibi bir soyları yok. Azam lordu olmaları bile talihsizlik. Hightowerlar daha asil.

Hem bakın. Pycelle ‘‘for, for…’’ diyordu Cersei malı adamın lafını kesiyor. Ne için veya kim için bilmiyoruz :slight_smile:

Bence Marg ile Loras arasında bişe oldu. Jaime Cersei v2. Şimdi diyceksiniz Loras gay falan ama hem Cersei’nin Marg’ı kendine, hem de Jaime’nin Loras’ı kendine benzetmesi beni bu yöne itti. :smiley:

olabilir katılıyorum. renlyden sonra loras başka birisini arıyordur.

Yok deve… asdafdagsg XD

Yahu of…
@“Emilio Toland” Cersei malının her dediğine akıl verme bence. Milleti de kendi gibi ahlaksız sanıyor.

Adam gay + bacısıyla yatacak. Bu hayal dünyasıyla bir fantastik romanda siz yazın.

oh oh,hatta babaannesi Olenna’yla da ilişkisi vardır bence,adult fantezisi varsa… töbe töbe ya.
BİRAZ MANTIKLI OLALIM LÜTFEN :wink:

+1 :smiley:

:@:@:@
ÖFKEMİ HİSSET !!!

Öncellikle zinadan nasıl bahçıvanlığa geçtin onu anlamadım. Bir de Tyrelllerin soyu bahçıvanlara dayanmıyor, kahya olabilir ama bahçıvan ?! Soyları kız tarafından Garth Greenhand’e dayanıyor, sadece daha az bir hakka sahipler.
Azam lordunu ise Aegon Targaryen yaptı. Kimse yalvarmadı. Kralları ölmüştü ve kaleyi teslim etmeselerdi aynı şey başlarına gelecekti.
O kadar geriye gidersen, Valyrialılar da çobandı. Baratheonlar piçti. Lannisterlar elin malına kondu vs vs

Tek Tyrell, 10 Dany’e bedel.

Görürsünüz. Ben bunu diyorum. Arkasındayım. Olunca gelirsiniz. :smiley:

bende destekliyorum. kız 18 yaşına kadar 3 koca eskitmiş bakire olamaz.

O yüzden en iyisi Starklar mis.Herkesi bekleriz :stuck_out_tongue:

Margaery Tyrell neden Kraliçe olamıyor yaa hiç olmazsa olasılık verin,
Neyse konuya dönersek;

[spoiler]Aklıma gelen, Jaime=Volanqar. Çünkü yazar Jaime’i çıkarmaya çalışıyor. 4. kitapta bunun başlangıcını gördük ama henüz yeterli değil tabiki, geçmişini düşünürsek. Ama ilerki kitaplarda bu çıkış sürecek ve en en sonunda tabi olaylar tırmanmış olacak ve Jaime, Myrcella ve Tommen’dan öldürmeye başlayacak. Cersei bunu görecek ve sıra kendisine gelecek. Ve Jaime başlattığı işi bitirerek çıkışını tamamlamış olacak. Tabi bunun dramatik satırlarını hayal etmeniz lazım…

• “Jaime evlat katili mi olacak kardeşim?” tartışmalarına da yazar ustaca yanıt verecektir.[/spoiler]