Cersei Lannister'ın Kehaneti

kendi çocuklarını öldürmez be bence bence onlarda başkalarına kurban gidecektir ama verseinin valonqar ı bence de jaime

kekeme @Arstan

ordaki be bence den değil olmaz anlamında :slight_smile: yapmaz be … olmaz be… gibi :wink:

Şuan çocuklarına kıymaz gibi geliyor bize. Doğru. Ama çocukları yaparken çoktan öldürmüş oldu onları çünkü çocukların mevkileri çok yüksek, yaşatmazlar. Kendi pisliğini kendi temizledi hesabı olacak ve bide ordaki dramatiği kaçırmaz Martin :slight_smile: Tabi bunlar tahminler…

dediğin gibi onlar doğarken öldüler aslında ama mesela myrcella nın ölümü dorne da gerçekleşecek bence ve bir daha ne annesini ne babasını görebilecek… işte yine dediğin gibi yaşatmayacaklar onları ama eğer uçuk birşeyler olmazsa jaime kendi çocuklarını öldürmez gibi geliyor bana

Myrcella’ya niye herkes öldü gözüyle bakıyor ya?
Alt tarafı kulağı kesildi kızın,kesen adam da kaçtı.
Doran Martell kendini güvenceye almadıkça o kızın kılına zarar gelmesine müsaade etmez.

Ya en azından piç çocuklar olsa bende senin gibi düşünürdüm. Belki sadece Kral olanı öldürür bilemiyorum neyse daha çok var… :slight_smile:

@sinister bende isterdim öyle acıklı bir son ama çok dramatik olurdu… sonrada kılıç ile kendini öldürür turin turambar gibi :smiley:

[spoiler=5-6]Myrcella, Dorne’dan ayrılıyor. Yolda şuan.[/spoiler]

niye böyle bir spoiler verdin ki şimdi :((

bide spoiler a almadan okudum :((

İşte gerçek bir dram tam Martin’e göre…
Ama kendini öldürmez o dramatiğe aykırı olur. Yeni bir Jaime doğacak çünkü :slight_smile: Yazarın her türlü amaçlarını karşılıyor bu teori… olur mu olur demişti dersin yıllar sonra :slight_smile:

Öyle üretin teorileri :smiley:

Çok büyük değil @Sinister

Ha iyi, aynen dediğin gibi ama benm teoriye etki etmiyor pek.

Kalsa bile orda sadece Tommen’da iş görür benim teoride :slight_smile:

orta şiddet spoiler, kargaların ziyafetini okuduysanız buyrun:

[spoiler]Hangi evil queen’in sonu iyi olmuş zaten?
mad king’in tohumu oldugundan süphelendiğim Joffrey hakkın rahmetine kavuştu zaten,geride kaldı 2 çocuk. E bunun lord baelish’in marifeti olduğunu ve sansa’yı yanına almasını hesaba katarsak o bahsedilen genç güzel kraliçe Sansa Stark olabilir diyorum. Kin dolu zaten Lannister’lara. Tabii Daenerys çığ gibi büyüyo baya da güzel minnak bişe, o da olabilir. Çifte şen dul tyrell kızı Margaery maşallah pek hırslı pek bi iktidar manyağı ama zayıf bi ihtimal yine de…
Gelelim diğer maddelere…
Tombikto Tommen insanda çok yaşar bu imajı uyandırmıyo zaten gidici olduğu belli, Myrcella desen pühüü taa Dornelarda. Gerçi Sör Arys yeminler verdi aşığına hakkını savuncam da Tommen yerine tahta myrcella geçcek filan dedi. Bi de o Myrcella hakkında az şey biliyoruz henüz anasına benziyosa ölmez o ben diyim, kehanetin zort dediği yer olur orası da.
Küçük kardeşin Tyrion olduğunu söylemeye gerek var mı? Babasını öldüren nefretlik kız kardeşine napmaz…
Cersei bacım sen yanmışın ağlayanın yok.

ha bi de mad king tohumu konusuna kendimce açıklık getirim: aerys bu jaime’yi lord tywinden koparmak için almış yamacına. halası der babanın bir oğlu var kabul etmese de, tyrion. ablası der babamın tek oğlu benim bi ç.küm yok, babası der sen benim olum değilsin. bi de adı j ile başlıyo (alakasız yani amcası da kevan ama beni hep rahatsız etmiştir araya sıkıştırim dedim) ha neyse, jaime iste targaryen piçi olabilir gibi geliyo bana, ee psikopat joffreyde cersei’yle ikisinin aşk meyvesi olduğuna göre… neden olmasın?
[/spoiler]

Of hala Dany diyenler var ekşide :frowning:

Daenerys Westerosa gelene kadar Margery Cersei’yi paket eder :smiley:

kamera motor mu? adfghjhgfdsa :smiley: . . .

İhtimal dahilinde diye diyolardır yani.
Niye illa yanlışmış gibi söyledin ki…

Yok. Kesin konuşuyor :confused:
Hiiiç ihtimal vermiyorum. Sıfır.