Çinden Kralın Eli Rozeti Aldım [YOUTUBE]

https://youtu.be/VpJCZ8czKgc[/video]
Çinden aldığım kralın eli rozetinin paket açılımını ve ufak bir incelemesini yaptığım “liste dışı” yani yayınlanmamış ve eğlenceli olmasını umduğum bir video arkadaşlar. Umarım beğenirsiniz, hem mecaz anlamda hem gerçek anlamda…
Not; video açıklama kısmında linkler ve ekler bulunmaktadır.
Notiki: Birde vidyoda spoiler olabilir ama uyarı yazısı koydum.
Birde isteğim olacak. Alınıp incelenmesini istediğiniz aliexpress yada amazon ürünü varsa link atabilirmisiniz. En azından ne olduğunu yazıp beni bilgilendirebilirsiniz.

Hangi köyün trollüsün?!

(bkz: açmayın dedeler)

Neden yalan söylüyorsun link gercek trol degil.

Bilmiyorum tıklamadım. İlk yorumu bir konu ve bir link olan biri olarak güven vermedin ve tık kazandırmak istemedim. Ama artık tıkladım ve görüntülenmen 3’e çıktı.

Tebriks.

Izle kardeş o zaman tiklamissan bari. Ben tik icin degil izlenmesi icin koydum. Zaten liste disi tik istesem yayinlarim
[hr]
Arkadas fitne sokup gidiyorsun biseyde demiyorsun. Lutfen su sacma yorumlara kanmayin.

Site adminleri bu duruma ne diyor acaba arada sırada reklam yapmak için konu açıyorlar.

Adam yutubır olacak belki neden önünü kesiyorsun @Anka
Kralın eli rozetini çorabına falan takıyor espiriler şakalar gayet eğlenceli bir video olmuş.

Sadece forumun ilgilenebilecegini düşündüğüm videolari paylaşcam kardeş sıkıntı yok. Game of thrones figurleri. Kolyeler takilar cartlar curtlar geldikce burda paylaşmayı düşünüyorum. Amaç reklam yapmak değil. Vidyoyu aratirsaniz bulamazsiniz sadece linkten girebilirsiniz. Henuz yayinlamadim bile sadece bu forumun üyeleri görebiliyor çünkü linki burada paylaştim.

Atilqhan da mı multi açmış? :smiley:

bi tıklayın derim, bunu söylemek için abone oldum bu arada üyelere özel demişsin ama ben üye olmadan görebildim

ben de bu yüzden üye oldum ama farklı bir link göremedim

@“Zeki Lann” haklısın arkadaşım. Önyargılarımı kırıp videoyu izledim. Pek eğlenmedim ama olsun emeğe saygı, 2 görüntülenme vermiş oldum videoya.

Youtuber olma yolunda başarılar dilerim @vimevim

Rozetin boyu niye bu kadar küçük ya :frowning: Ben isterdim ki biraz daha uzun bir rozet olsun. Tyrıon için idel tamam ama bizim için değil :smiley:

videonun devamını bekliyorum :slight_smile: