Crusader Kings 2 - A Game of Thrones Mod (0.4.1)

Modu ve uyumlu CK2 sürümünü isteyenler özelden mesaj sallasın.
ceyhun attım kardeşim özelden sana.

Beyler herkese selamlar öncelikle.

Ben CK2’yi torrent’ten indirdim, Steam’den falan almadım. Sizin Windows installer’i indirdim, oyunu modla başlattım ama oyun ekranındaki mavi boşluk tam dolduğunda hata veriyor ve oyundan atıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

UYARI: Yazım kurallarına uyun.

linkleri yenileyebilir misiniz arkadaşlar.

Hocam bende modlar kısmında mod gözüküyor fakat oyunda mod yok oyun normal

Merhaba modu kuruyorum launcherdan seçiyorum ancak klasik oyun açık devam ediyor çözümü var mıdır ?

Mod ile oyunun versiyonları uyumlu mu ?

çok teşekkür ederim :slight_smile:

sağol valla adamsınn

Oyunun yeni torrent linkini koyabilirmisin rıca etsem :stuck_out_tongue:

bana oyun ve modun linkini atarmısınız? ikisinin de uyumlu olduğu versiyonları bulamadım.

CK2 epey sevdiğim bir oyun. Mod bazı açılardan güzel.

Robb ile savaşı kazanınca Myrcella ile Ramsayı evlendirdim. Şimdi onlar düşünsün.

Oynamaya hevesli olan varsa pm atabilir yardımcı olurum her türlü karışık bir oyun çünkü biraz.

Ayrıca başka bir güzel yan mod tamamen kitabı baz alıyor. Yani Aegon, Stoneheart, Gerçek Euron falan hepsini görüyorsunuz.

Ben Euron olup Cersei’yi yenip tuz karım yapıyorum üst nesil Joffrey’ler doğuyor.

En zevklisi açık ara war of conquest. Ejderlere sayesinde ordular çat çat yeniliyor.

Bir defa Jon’a Moat Coilin’i verip ona geçtim. Dany ile evlendim. Robert tepeme çöktü:(.

Ben de Ned olup Dany’yi Robb’la evlendirdim Robert istedi Dany’yi vermedim savaş çıktı Robert’ı sadece Batı destekledi rahat kazandım.

R+L=J açık mıydı? Eğer açıksa bu durumda kimliği öğrendi mi?

Benim bildiğim sadece Jon Howland ile aynı mekanda olunca öğreniyordu.

oyunda hiç denk gelmedim ona

Ben Stannis’in peşinden gittiğim oyunda denk geldim. Ancak Stannis höşt lan dedi aldı kafamı.

vay be jon olacam şimdi anlaşıldı :smiley:

Yalnız o Stannisli senaryo çok zor. Sana sadece 500 kişi veriyor ve fazla kalabalık olmayan Stannis ordusu önceliği Kings Landinge veriyor. Ama önce Lord Paramount olup ardından Claim ile kral olunsa fena olmaz.

Bir de isim anne baba falan değişmiyor. Aynı kalıyorsun sadece claim geliyor. Bilmiyorum belki kazanınca hanedan ismi falan değişiyordur.

Ha bu arada Azor Ahai de çıkartabiliyorsun. Ayrıca Şafak savaşını kazandım ama bir halt olmadı sur gene döndü eski haline.

Kazanınca bir event çıkıyor ve bu eventte No, I’m a Stark veya Yes I’m a Targaryen’dan birini seçiyorsun. Hangisini seçersen seç Demir Taht’ı yendiğin an annen baban değişiyor. Bayağı zor Jon ile kral olmak bayağı bir uğraşmıştım. Howland Reed ile aynı yerde olursanız (Aynı orduda komutansanız ve Court’unuzda bulunuyorsa) R+L=J patlıyor.