Crusader Kings ve 0.5 AGOT Modu(Essos)

1.5 aydır CK2 oynuyorum bu modu yüklemeye çalışınca appcrash alıyordum bu linkten indirdim oyunu açmayı başardım.ama oyuna hangi karakterle başlarsam başlayım çok kısa bir süre sonra sonsuz sayıda boş panel geliyor.hani normalde seçeneklere basıyoruz.burda seçenekte yok yazı da yok sadece benim resmim.kenara kapatılmıyor kenara çeksem de hiç bitmiyor sebebi ne olabilir ?

Linkler ölmüş malesef.

Hightowerla her yeri kasip kavururken birden aztecler cika geldi. Noluyo lan diyemeden riverruni ve hightower cevresini aldilar. Yaklasik 300k ya yakin ordulari vardi. Ayni anda iron throne da savas ilan edince cikilmaz bir sonun icine girdim. Simdi soruyorum kocaman north dururken niye reach pis barbarlar?

Arkadaşlar ejderhaların işlevini birisi tam olarak yazabilirmi ve nasıl kullanıcaz.

Bu oyunu ve GoT modunu nasıl yükleyeceğim bilgisayara?

oyunu steamden alabilirsiniz. Modu da moddbydi sanırım o siteden yüklüyorsunuz. Para vermek istemiyorsanız torrentleri var internette.

2.0 moduyla uyumlu bir got modu varmı

özelden bir torrent yollar mısın?

Oyunumda 3 nesildir Lannister’ler cüce oluyor :smiley:

Bende, Dorne ve menzil florentlerde avsavssva

Ya çok sorun alıyorum bu modda, artık nefret edecek seviyeye geldim sırf aldığım hatalar yüzünden.

Oynamaya başladıktan bir kaç sene sonra oyun hata veriyor “CKII çalışmayı durdurdu.”. Bir daha girmeye çalıştığımda saveden yine aynı crash verdiği tarihte hata alıp oyun kapanıyor. Sinir oldum gerçekten.

0.9 modunu indirdin mi?

Evet 0.9. Hatta ne olur ne olmaz diye modu silip baştan kurdum ancak bir müddet oynadıktan sonra çalışmayı durdurdu hatasını alıyorum. İlk kurduğumda böyle bir şey olmuyordu. Dosyalarla uğraşmadım, başka bir şey de yapmadım ancak birden bire böyle oldu.

Oyun açılmadan kapansa 2.2.1’i indir derdim ama, oynadıktan sonra kapanmayı bilmiyorum. Benim çok ezik bi leptopta öyle oluyordu. Ama o oyunu kaldırmadığı içindi.

0.9’da bu hata giderildi diye ayrıyeten yazmışlardı ama bilemiyorum.

Oyunu kaldırmasıyla ilgili bir problemim yok ama birde grafiklerden kısıp deneyeyim. Belki işe yarar. Teşekkür ederim cevap için.

Sorun değil. Ama işe yarayacağını sanmıyorum :d ben yeni leptop aldım sırf şu lanet olası mod için.

Son zamanlarda fırsat buldukça oynuyorum , Roose Bolton ile Kralların Çarpışması oymamanizi tavsiye ederim . Onun dışında yapılmış çoğu Game of Thrones oyunundan mod olarak ondedir kanımca .

Ben de pek bir şey beklemiyordum lâkin işe yaradı sanırım :smiley: Bayağı bir ilerledim oyunumda sonunda. 5 yılı göremiyordum 70 yılı gördüm.

oo çok iyi :d hangi senaryo?

ben bir süredir blackfyre başlıycam fırsat bulamıyorum. Aegon VI ile Essos fethi yapıyorum. Yi Ti kaldı bir tek.

Oynayan varsa multi falan atalım.