Crusader Kings ve 0.5 AGOT Modu(Essos)

Mod ile birlikte oynamak için gerekli download linkleri ilk mesajdaki gibi mi ? Tüm kurulum için link verebilecek olan var mı ?

Şimdi ben de şöyle bir sorun oluştu: Oyunu yükledim, çalışıyor da. Ancak AGOT modunu yükledikten sonra oyunu çalıştırdığım zaman seçilecek modlar arasında AGOT yok sadece Default seçeneği var, anlamadım gitti. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Modu belgelerdeki mod klasörüne mi kurdun yoksa program files dekine mi?Çünkü modun asıl yeri belgelerdeki klasör.

Belgelerde

Oyun ve mod versionları uyuşuyor mu? Bir de belgelerde “mod” dosyası olmuyor bazen “mods” dosyasına atmış olmayasın? Eğer öyleyse mod diye dosya açıp onun içine at.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi şu CK2’yi bir çözemedim gitti :smiley: Normalde ise Paradox’un Hearts of Iron 3 Black Ice Modunu bile oynuyorum ama bunun panelini ordu yönetimini bir anlayamadım.

ya birşey soracağım jorahla dany evlendirdim demirtahta oturdum ama çocuklar doğar doğmaz ölüyor

Danynin doğurganlığı düşük ondandır :smiley:

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadınlar hamile kaldığında ay çayı içip içmeme gibi bir event geliyor.Ondan olabilir.Zaten her zaman ölü doğma riski var.

Ya bu oyun çok karışık
Hiç bir şey anlamıyorum :frowning:
Westeros Total War’un canını yiyim ya <3