Crusader Kings ve 0.5 AGOT Modu(Essos)

Bu modlarla online kurulamıyor mu ?

@“II.Aerys Targaryen” Kralsın…

@“Hear Me Roar” oynayabilirsin ama checksum aynı olacak. Yani oynayacağın kişiler oyunu senin gibi yüklemiş olacak. Repack ile yüklediysen orjinalle uyumludur checksum.

Herkese merhaba. Oyun da mod da on numara paylastiginiz icin cok tesekkurler, modun yeni versiyonlarini yuklemek icin sanirim patchleri yapmak gerekiyor ama her yeni patchi yukledigimde oyunda cokmeler yasiyorum. Sebebini yada cozumunu bilen var mi simdiden tesekkurler.

Arkadaşlar normal oyunda kasmıyor fakat modla oynarken bir süre sonra kasmaya başlıyor.Yardımlarınızı bekliyorum.

Korsan oyunlarda görülen bir sorun bu. Senden önce bir iki kişi daha aynı sorundan şikayetçiydi ve çözümünü bulamadım. Görünüşe göre oyunun son patch’inin de içinde olduğu bir RePack’in çıkmasını beklemeniz gerekecek.

Eğer sistemin CKII’nin minimum gereksinimlerine denkse olması muhtemel. GoT modu normal CKII’ye nazaran daha ağır.
Eğer sistemimde sorun yok diyorsan CKII için çıkan son patch’i ve son patch’e uygun olarak çıkan GoT modunu indirmeyi deneyebilirsin.

Cevabın için teşekkür ederim dediğin gibi yaptım fakat bu seferde oyuna girerken atıyor.Ayrıyetten oyuna basladıgımda hiç kasma olmuyor fakat ne zaman savaş çıksa oyunda süre geçerken takılıp açılıyor.

Rica ederim.
Son patch’ten sonra tüm korsan CKII’lere bir şeyler oldu yahu. Her kullanıcı bir ya da birden fazla hatayla karşılaşıyor, ve bir türlü çözemiyoruz. Patch’i ve oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyince de bu sefer daha farklı bir hatayla karşılaşıyor insanlar.

Sanırım seninde şu an son patch içinde olan bir RePack beklemekten başka şansın yok.

@“Ser Robert Strong” senin bir fikrin var mı bu durumların çözümü hakkında?

Uzun süredir foruma bakamadım, hayat-okul-direniş derken ama şimdi beşinci günün şafağında size yardım etmeye çalışacağım. Ben dün Old Gods’ı yükledim oynadım bir sıkıntı yok. Eski versiyonum üzerine patchi kurdum,üzerine de yeni dlc’leri yükledim, dlc activator’ı kullandım, sonra got’un son versiyonunu yükledim, onda da sıkıntı yok. Size link veriyim birazdan.

Evet bütün dlcleri ve modları koydum, yükleme işlemini anlattım. DLCaktivatörünü isteyenler kuzgunlarıma baksın, özel mesaja gerek kalmadı sanırım.

Hacilar ben dlc klasorumde dlc 26 dalgasi yok normal mi normal deilse sadece dlc 26yi upload yapip linkini assagiya yazarsaniz makbule gecer…

dlc 26 dalgasını ilk mesajda yazdığım old gods ya da kelt dlcsi linkini indirip bulabilirsin hangisi bilmiyorum ikisinden biridir.

oyunu silip tekrar yükledim sonra 1.102 update ettim sonra agot 0.4.6 yükledim şimdide crack bulamıyorum ne yapmam gerekiyor

Modun geliştiricileri Essos için geliştirdikleri kölelik sistemini anlatmış. Adamlar idare eder iş yapmıyorlar, halen şova devam ediyorlar, çok iyi olacak Essos ve herkes moda dönecek yayınlandığında.

Agot modu bayağı baba mod. Adamlar yeni bir harita yaparak bile büyük bir iş başardılar. Oyuna bir türkçe yama yapıyorum, AGOT modunuda çevirmeyi düşünüyorum. Yapımcılar sorun çıkartmaz değilmi?

CKII’nin çevirisi sorun yaratmaz.
Mod’un çevirisini yapmanın sorun teşkil edip etmeyeceğini ParadoxPlaza’da bir konu açıp sor derim. Mod’un yapımcıları yaptığın çeviriyi oyuna bile ekleyebilir, destek bulursun.

Çok teşekkürler.

Yeni versiyonda Essos geliyor. Khaalesiyi oynayabilecegiz. Kölelik sistemide geliyormuş

Evet bekliyoruz.

Türkçe yama çalışması da vardı bir ara ama ne oldu bilmiyorum.

CK2 ana oyun çevirisi hala devam ediyor. Tek kişilik bir ekip olunca tabi çok yavaş. Oyunu çevirmeden modu çevirirsem garip birşey çıkacak ortaya.

0.4.7.1’i indirebilen var mı ? Her tıkladığımda download başlamıyor, birkaç problem oluştu diyor. Ayrıca Essos yeni sürümle geldi mi, yoksa hala yapım aşamasında mı ?

Bilgilendiren olursa çok iyi olur.

Essos şu an yapım aşamasında ama çoğu tamamlandı.