Crusader Kings ve 0.5 AGOT Modu(Essos)

Beyler nasıl ejder yumurtası elde ediyoruz?8300’lü yıllarda oynuyorum,Rhaegar’ım.Ambition’dan Get a Dragon Egg seçtim,baya bi’ yıl oldu ama hala bir şey yok?

O rastgele geliyor diye hatırlıyorum ben. Faceless Men gibi.

Valyrian Çeliği kılıç ambitionu seçtim,o geldi 3-5 yıla.Ejder yumurtası için 30 yılı aşkın süredir bekliyorum.

İlk sayfadaki linklerin çoğu kırık. Oyunu sıfırdan indiremiyorum, eski dlclerde yok. Yenileme imkanın var mı linkleri ?

Uzun süredir CK2 oynamıyordum 1.00 var şimdi neleri indirmem lazım(yanlış indiremeyim) ?

Patch’leri kurman lazım.

“Öncekileri kurmasam da direkt son çıkan patch’i kursam olur mu?”

Bende bilmiyorum.

Oyunda başıma bir olay geldi.
Tywin olarak başladım ve orduyu topladım 24 bin kişi Robb Stark’ı aramaya başladım.1000 kişi geziyodu Robb ‘aha buldum :D’ kovalamaya başladım birleştiler 26 bin kişi oldular tam yenilecekken Yedi tanrı imdadıma yetişti :smiley: Robb ve Arya öldü şuan namı değer King İn The North Bran

[spoiler=Ejderha Keserkene.][/spoiler]

Ayrıyetten,bir mağarada başıboş vahşi bir ejderha var.Onu 10 kere tameleyeyim diye uğraştım,her seferinde öldürdü,saveye geri döndüm.Tame imkansız falan mı?

Tame sadece karakterinde Targaryen kanı varsa oluyor diye biliyorum ben.

[spoiler=1 ejder kebap daha yaparkene.][/spoiler]

Beyler 2 tane vahşi ejder var,onları bir şekilde kendime almamın yolu yok mu?Tame işi sakat,25 defa denedim öldüm hepsinde.

Bir Targaryen ile evlen. Öldükten sonra çocuğunla tame yapmayı dene.

Valla tüm Targaryenler’i öldürdüm.

@SerBeowulf Dragonstone’da Velaryonlar var. Onlarla evlenmeyi dene.

Peki ejderhalar zamanla ölüyor mu?

Ejderhalarla uzun süre oynamadığım için bilmiyorum.

Teşekkürler.

Çok yaşa yeni kral :smiley:

197 k altın?Dafuq?

alt 1 2 belli ediyor kendini :slight_smile: Ejderhaların sahibini idare edicek kadar yaşıyor. Yani ben bi ara Aegon the Conquerorla fetihten başlayıp 150 yıl kadar falan oynadım. Hiç ölen ejderham olmadı nesiller boyunca.

Evet hileyle o para ama sadece paralı asker parası için binalar için değil.Greyjoy sancaktarı Goodbrother oldum(şuan hatırlamıyorum)Adamdam dışarı çıkmadım bi bakıyım nolmuş diye Aegon kral olmuş :smiley: