Cs2 Nasıl Ejderha Yumurtası Elde Ederim

Arkadaşlar Targaryen hanesi dışında ki bir haneyle ejderha yumurtası elde etmek istiyorum. Nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı. The Smoking Sea ye gidiyorum orada da olmuyor…

The Smoking Sea’ deyken orduya senin liderlik etmen gerekiyor ve %1 lik bi ihtimalle yumurta alabiliyosun. Event çıkmıyor mu Smoking Sea’ ye gidince?

Yumurtayı bulsan bile bir de onu tame etmek var.Eğer oynadığın karakter Valyrialı değilse tame oranı çok düşüyor.Bir keresinde neredeyse 15-20 defa denediğimi hatırlıyorum :smiley:

Targaryen olarak nasil buluyoruz ? Ordumu alip valyria harabelerinemi gidicem. (Targaryen olmayan yumurtayi nabicak ki ? Ejderha itaat edermi herkese)

Targlar ve valyrianlar daha kolay ehlileştirebiliyor. Dragonstone veya KL’de de daha kolay ehlileştirebilirsin. Harabelerde çok düşük bi ihtimal yalnız. Ambitious dan dragon egg çıkarsa seçin onu bulma ihtimaliniz artıyor. Bi tüccar size satmaya falan çalışıyodu galiba.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Event tek bir sefer çıkıyor smokong sea’de.

Ayrica tavsiye haneniz var mı. Targaryenlerden sıkıldım daha düşük bir haneyle oynamak istiyorum.

Manderly hanesi olabilir. Aegonla da oynayabilirsin aslında Rain House’da. Blackwood veya Bracken haneleri de zevklidir.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reyne,Dayne,Hightower ya da Jon Snow ile oynamanı tavsiye ederim.Royce da zevklidir ayrıca.Old Gods dlc’si varsa Demir Adamlar’da zevklidir.Ruler Designer varsa Crownlands’de kendi haneni yaratabilirsin,zevkli geçer.Ama bence Reyne ya da bir batılı hanedan alıp Batıyı ele geçirip taht oyunlarına dahil ol.Şu ana kadar oynadığım en zevkli oyunlardan biri.Üstelik savaşlar da gayet zevkli geçiyor.Batı’nın supply limit’i küçük olduğundan dolayı ordular oraya gelirken eriyor ve az askerin olsa bile kazanıyorsun.Üstelik Batı normal durumda 40-50 k arası asker çıkarabiliyor.Umarım yardımcı olabilmişimdir :smiley:

Çok teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeler için.

High Valyrian, Viserys oğlu Rhaegar’ım ile liderlik ettiğim 3bin kişilik ordumla gemilerimizde Smoke Seada bekliyoruz event falan gelmedi kaç gün beklemem lazım ? Ambition’umuzda Find Dragon Egg. Greyscale kazandıktan sonra 1 ay daha durdum bişey olmadı daha olmuyomu greyscaleye yakalandıysak