Daenerys, Ned Stark'ın Kızı?

Ne düşünüyorsunuz? Bana çok zorlama bir teori geldi.

Geek teori zaten uyduruyor.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok zorlama olmuş sanki

Saçmalığa bak ya. Hayır bu adamın matematiğide mi yok ? Ya da tarihlerle ilgilenmiyor arkadaş. Videonun son iki dakikasına baktım sadece ve bu yeterli oldu. Hayır Ned ne ara Ashara ile birlikte oldu bu teoride ? Eğer kılıcı getirmek için geldiğinde birlikte olduysa çocuğu doğurmak için 9 ay gerekir. Bu kadın hemen intihar ediyor. Bebeği doğurmak için zaman yok. E hadi diyelim Harrenhall Turnuvası sırasında birlikte oldular. Harrenhall Turnuvası’nın tarihi 281 FS. Daenerys Targaryen’ın doğum tarihi 284 FS. Be abicim bu kadın üç sene boyunca içinde mi tuttu bu çocuğu ? Hadi onu boşver. Zaten Ashara’nın ölüm tarihi 283 FS. Mezarda mı doğurdu çocuğu ?

videoyu açıp izlemem bile. izlenme alınca başka şeyler de saçmalarlar. izlemeyin, izlettirmeyin.

Videoyu izlemedim ama Ashara’nın ölmediği , Aegon’un yanında olduğu gibi bir teori vardı. Hatta Aegon’un Ashara’nın çocuğu olduğu söyleniyordu. Ashara’nın bedenini bulamıyorlarmış intihar ettikten sonra. Bana göre bu daha tutarlı.

Ejderhaları kullanan başka bir medeniyet hmm

iki hafta önce bir videosuna yaptığım yorumdan esinlenmiştir :slight_smile: daha önce de forumda paylaştığım ‘‘valyria çeliğinin sırrı’’ teorisini kendisi bulmuş gibi bir video çekmişti(gerçi aynı teoride başka bi arkadaş da benden 1.5 yıl sonra konu açmıştı). sırada babylon 5 teorim var :stuck_out_tongue:

Seri mantık hatalarıyla dolu.

Ashara Dayne gibi dünyanın en güzel kadını tabir edilen birinin evli olmaması sadece Elianın nedimesi olması olacak iş değil.Ayrıca Eddard gibi kısa boylu ağabeyi Brandon kadar yakışıklı olmayan birine aşık olması da pek mantıklı değil.Üstelik etrafında Rhaegar gibi mükemmel bir erkek varken. Sahi Rhaegar neden Asharaya aşık olmazda vahşi bir kuzeyli olan Lyannaya aşık olur?

Dizi de keşke Ashara Dayne yi izleseydik. Dünyanın en güzel kadını diyorlar Ned e aşık vs ilginç karakter.

Dizi nin spin off u çıkarsa izleyeceğiz diye düşünüyorum. Tahminim Robert in isyanı işlenecek.

Zorlamanın da zorlaması olmuş. Zaten şu bölüm yorumlayan veya teori videoları atan Türk Youtube kanallarının tamamı diğer yabancı kanallardan aşırma. Diğer yabancı kanalların da %80’i reddit’ten aşırma.

18 dakika mı caldı sırf gene neler sacmalıcak diye izledim. neyse forumda cevrilmiş teoriler kısmı var oraya girip teorileri okuyun inanın şu harcadıgınız 18 dakika kadar surmez. bu gibi kanalların yaptığı tek şey ordan burdan topladıkları teorileri birleştirip sizin gibi okumak arastırmak istemeyenlere youtube uzerinden size okumak bu gibi kanalların cocugunun kitabı dahi okuduğunu sanmıyorum. ha cok merak ediyorsanız reddite girin binlerce teori görürsünüz yok edric dayne ned starkın oğlu mı yok serveparmak reyne hanedanının son lordu mu vs. istediğiniz her türden teori bulursunuz sonucta insanlar istedikleri herseyi bir nedene bağlayabilir. siz zorlama dersiniz ben alakasız seyleri birleştirip element uydurmuşlar derim.

tık almak için salak saçma teoriler kasıyor miilet buna ne diye ilgi gösteriyor anlamış değilim.

Jamie de azor ahai diyorlar :D. Teoriler dizinin tadı tuzu :D.

Kör olsam ve kitapları koklayarak anlamaya çalışsam, bundan daha mantıklı teoriler ortaya koyardım şüphesiz.

Bu kanal aylar önce sızan 7. sezon senaryosu doğru olamaz diyordu. Ama şu ana kadar senaryo sızdığı şekilde ilerliyor. Mevcut sezonu sızdırılmış bir dizide teori videosu çekmek çok zor olsa gerek. Bu arkadaşta mecbur böyle element uyduruyor.

Videonun bir kısmında bahsi geçen ve arkadaşın ileride videosunu çekeceğini söylediği Westeros ve Essos’un birleşik olduğu teorisini de aylar önce Turgut Uç söylemişti. En azından o Reddit’ten sağdan soldan bu teorileri görüp bizimle paylaştığını söylüyor.

Böyle bişey olsa ejderhalara hükmedemez!

Teori yi izledim gayet kendi içinde mantıklı bir sunum yapmış. Teori ye katılmıyorum yalnız yanlış anlaşılmasın.

Açıkçası Ned e Catelyn denen dandik kadın eşi olacağına Ashara Doyne mi neydi Westeros un en güzel kadını dedikleri kişi eşi olsaymış keşke. Zaten muhtemelen yeni dizi de Robert in isyanı işlenir diye düşünüyorum orda Ned Ashara ilişkisine değinirler. Jon Dany ilişkisinin tarihi Ned Ashara ya danayabilir .

Stark lar çok gururlu ve onurlu gerçekten de.

Bir de Daenerys Snow yazmışlar!!!

Çıldırmak için güzel bir akşam :Dd

Rica ediyorum şu teoriye dalga geçip aşağılamak için yorum yaparak yukarılara çıkarmayın. Gördükçe gülesim geliyo.

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi