Daenerys, Ned Stark'ın Kızı?

Lafı ağzımdan aldın yemin ederim :smiley: Bu kanal çok değişik değişik videolar üretiyor. Hayır adam bi şekilde uydurduğu şeye kaynak bulabiliyor evren o kadar geniş ki :smiley: O kadar insan da inanıyor. Youtube Türkiye’de yasaklanmalı :DD

Sadece şunu düşünün ve tekrar edin, Bakın hipnotize ediyor insanı: Daenerys Snow.

You know nothing Daenerys Snow [emoji53]

Ekşide de paylaşıyor bunu,xutanmıyor da. Adama sövüyorlar dalga geçiyorlar hala utanmadan bu videoları yapıp paylaşıyor. İnsanda az utanma olur.

Teori paylaşmış, saçma vs çok mesele değil. Sunumu güzel yapmış yalnız.

Ya siz de amma ağır eleştirmişsiniz, böyle dalga geçen de olmuş hakarete varan laf eden de anladık manasız gelmiş etmiş vs. de bu şekilde yazınca egonuz mu tatmin oluyor? Haz kat sayınız mı yükseliyor? Bugün bu insana yaparsınız yarın biri de size yapar utancınızdan yerin dibine girersiniz ya da böğürüp durursunuz karşıya… Hoş değil yani, insanlara size davranılmasını istediğiniz gibi davranın.

yedirtmem geek teoriyi bu bence de saçma ama diğer teorileri mantıklı bence

Bir de, sanki kendi hazırlamamış gibi “hakkında şöyle bir teorinin bulunduğu dizi” diye paylaşıyor kanalını :smiley:

Ben sezmiştim zaten konseyde Daenerys suikastine şiddetle karşı çıkmasından dolayı.Elin targaryeninden sanane sanki kendisine savaşta karşı taraf gül atmış da bu da merhamet gösteriyor.Bazı mantık hataları var gibi teoride ama sezgilerimde yanılmam.İlk bölümden Jon’un Ned’in oğlu olmadığını sezmiştim ve doğru çıktı.

Bana da çok zorlama geldi üstüne üstelik Dany tam bir targaryen görünümüne sahip.Annesi babası siyah saçlı olsa bu kadar belirgin bir targaryen görünümüne sahip olmazdı.Videoda dayne’lerin valyria kökenli olduğu için Dany’nin ejderha filan sürdüğünü söylemiş buda çok saçma.1.olarak bu genler yıllar boyu tek dany’de mi kendini gösterdi? İkinci olarak her valyria kökenli olan ya da her targaryen kanına sahip olan ejderha süremezken Dany’nin binlerce yıllık bir köken ile sürmesi saçma olurdu.

Loras targaryen teorisinden daha mantıklı .

Videoyu izledikten sonra forumda konusu var mı diye araştırdım. Ancak yorumlar doğrusu beni şoke etti. Adamı bir dövmediğiniz kalmış. Ad hominemler, hakaretler havada uçuşuyor. Bilmem kaç senesindeki videosu saçmaymış da yok yabancı sitelerden aşırmış da Bilmemne de. Bana kalırsa Daario aslında Euron teorisi daha absürt. Ondan daha fazla tepki çekmesi ilginç. Bence çoğu insan izlemedi bile.

Her neyse teoriye gelelim, mantıklı tarafları olan güzel bir teori ama pek olabileceğine ihtimal vermiyorum. İki sebep çok zayıflatıyor. Daenerys Targaryen Kan ve Ateş lafının vücuda gelmiş hali. Kanında delilik de olan Targaryen kızı. 5 kitaptır bu temelde karakteri inşa edilen birini aslen Kuzeyli bir piç çıkarmak tüm karakter gelişimini mahvetmek olur. Diğer sebep ise Viserys ile olan anıları. Eğer gerçekten de Viserys’in kardeşi olmasaydı buna dair işaretleri kesinlikle görürdük. Zaten Viserys sır saklayabilecek akıllı bir karakter değil. Khal Drago’ya kendini beğendir diye Dany’nin başının etini yedikten sonra bekaretini ben alacağım diyebilecek kadar dengesiz bir karakter. Hadi bütün bunlar olmadı mutlaka bir işaret bırakırdı. Ancak bunun tersine tonla şey var. Viserys’in annesini doğarken öldürdüğünden dolayı kızgın olması, sonra ona biraz daha erken doğaydın Stark kızı yerine seni alırdı bu savaş olmazdı falan demesi…

Kısaca böyle bir şey olması eğlenceli olur ancak olmaz. Ha ama bakın şu ilk 4 dakikada Dany’nin asljnda Braavos’ta yaşamadığına ilişkin yerler kayda değer. Oradan başka ilginç şeyler çıkabilir ancak bununla alakalı olacağını sanmıyorum.